Jdi na obsah Jdi na menu

FC Ivančice – MK A 0:2  (0:1)

Sestava: Černý - Vošmera, Horák, Hlučil, Klodner - Procházka, Zelníček, Záviška, Laml - Vybíral, Sobotka

Střídali: Kabelka, Žák, Anders

Branky:  Záviška, Anders


ObrazekK prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do sousedních Ivančic s cílem neprohrát. Stanovená taktika jasně deklarovala naší snahu o reparát z podzimního utkání a početná divácká kulisa ocenila u obou týmů především korektnost souboje. Utkání to bylo tvrdé s množstvím osobních soubojů, ale vedeno slušně a se vzájemným respektem. Náš tým předvedl soustředěný a kvalitní výkon především v defensivě, hráči nepanikařili, věřili ve vlastní síly a kvalitu. Plně se projevila dobrá zimní příprava. První branku vstřelil chytrou střelou z poza vápna Záviška, poté co příkladně zabojoval u postranní čáry Sobotka se Zelníčkem.  Druhý gól dal Anders na dvakrát po sólu v konci utkání, kdy jsme odolávali domácímu tlaku a snaze o vyrovnání stavu utkání. Z mého pohledu bych ocenil celou obrannou fázi našeho týmu, ta byla skutečně dobrá. Příští týden nás prověří tým brněnské Sparty, myslím si, že to bude opět dobrý fotbal a přeji si, aby naši hráči opět fotbalem rozdávali radost.
 
 T/3
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Remíza

(Tazzy, 24. 3. 2009 12:30)

Osobně fandím oboum klubům a byl bych raději za remízu.Vzhledem k tomu,že to dopadlo jak to dopadlo,tak přeji Rosťovi,aby už od 1.dubna neztratil ani bod.Krumlov už taky neprohraje,ale 12.dubna bych si přál,aby si vybral slabší chvilku.

Ivančice

(Kraťas, 23. 3. 2009 21:40)

Já zas gratuluju MK ke třem bodům (naprosto zaslouženě jste nás smázli) a zároveň díky těm fanouškům, kteří mají na prvním místě především fotbal a přejí i nám klidný střed tabulky. Myslím, že je v zájmu obou stran, aby na fotbal chodilo tolik lidí jako na naše vzájemné zápasy.

souhlas

(..., 23. 3. 2009 18:58)

dobrý názor kolego

predběžné záběry

(nestraný fanoušek, 23. 3. 2009 17:39)

Chtěl bych tímto pogratulovat krumlovu ke získání důležitých třech bodů a popřát hodně úspěchů v dalších zápasech!!!
Zároveň nevidím důvod nějak předběžně zatracovat Ivančice, naopak jim chci taktéž popřád aby se co nejrychleji zpamatovali z prohry a dařilo se jim taktéž!!
Doufám že jak Krumlov tak i Ivančice budou co nejdřív v klidných patrách tabulky a další sezonu spolu zahrají tak pro fanouška každoročně očekávané derby!!!
At žije jak Ivančický tak Krumlovský fotbal!!!!

vangl

(fans, 23. 3. 2009 16:59)

Taky jsem zvědavej na jejich další setrvání v soutěži.

to se čekalo

(hrubián, 23. 3. 2009 16:37)

myslím,že je to začátek konce štěstí pro Ivančice