Sestava: Bogner- Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera - Vlašín, Zelníček,
Záviška, Laml - Anders, Březina

Střídání: Kabelka, Vybíral, Žák

Branky: Vošmera, Vlašín, Záviška, Hlučil, Zelníček, Žák

ObrazekPohárové utkání s účastníkem 1.A třídy bylo generálkou na nastávající mistrovská utkání. Bosonohy byly příjemným partnerem, s chutí jsme si
zastříleli a po celý zápas měli jednoznačnou převahu. Sice jsme v 17. minutě inkasovali, ale předtím jsme neproměnili jasné příležitosti. První naši branku vstřelil krásnou střelou Vošmera. Druhou přidal Vlašín při Záviškově
asistenci, který sám vstřelil i třetí branku. Na poločasových 4:1 zvyšoval z přímého kopu Hlučil.
Ve druhé půli přidali góly Zelníček a Žák. Za úmorného vedra se nakonec zrodil přesvědčivý výsledek. V neděli se již rozjíždí nová sezóna a my jedeme na půdu favorita soutěže, do Tasovic.