Jdi na obsah Jdi na menu

  Přípravka – 9. kolo
neděle 26.4. 2009 - hřiště Přímětice
 
Moravský Krumlov – 1. SC Znojmo   0:5
 
Moravský Krumlov – Přímětice  1:3
Střelci: Kocanda Tomáš
 
Další dvě utkání naši nejmladší opět nezvládli a 2x podlehli. Znovu nám chybělo herní nasazení a plnění taktických pokynů trenérů, hráči se na celá zápas plně nekoncentrují. Děláme velké chyby v obraně, které soupeř okamžitě trestá. Celková hra našich je zatím špatná, ale doufáme, že zlepšení přijde již v příštím kole.
 
Sestava: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Urbánek Patrik, Šedrla Petr, Rozmahel Daniel, Kocanda Tomáš, Čaněk Ladislav, Oliva Dominik, Zimmermann Jakub, Bureš Jakub, Rotter Vojtěch, Drahozal Milan
 
Přípravka – 10. kolo
                                       neděle 3.5. 2009 - hřiště Miroslav
 
Moravský Krumlov – Dobšice  0:3
 
Moravský Krumlov – Božice   6:2
Střelci: Smékal Erik, Kotlánová Michaela, Urbánek Patrik 2x, Čaněk Ladislav 2x
 
V dalším dvojzápase jsme již předvedli lepší výkon, ale ani ten na hráče Dobšic nestačil. Po vyrovnané první půli jsme druhou nezvládli a podlehli 0:3.
Ve druhém zápase proti poslednímu týmu tabulky jsme si s chutí zastříleli. Střelecky se konečně prosadil P. Urbánek, který svůj dobrý výkon v zápase završil 2 brankami. Dobrou formu z minulých zápasů jen potvrdil L. Čaněk. Překvapením zápasu se stal E. Smékal, který si na pro něj neobvyklém postě útočníka vedl skvěle. Kluci se konečně herně i střelecky chytili a doufám, že si dobrou mušku s sebou vezmou i na hřiště do Tasovic.
 
Sestava: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Urbánek Patrik, Šedrla Petr, Kotlánová Michaela, Čaněk Ladislav, Zimmermann Jakub, Drahozal Milan, Stix Milan, Rotter Vojtěch
 
Trenéři: Vlk J., Čaněk L., Smékal P., Kromus F., Drahozal M.
 
Speciální dík patří  panu Martinu Ondrušovi (H.O.S. voda, topení, plyn) za zakoupení rozlišovacích triček a za stálou podporu našich nejmenších. MOC DĚKUJEME!!!