Jdi na obsah Jdi na menu

FC Moravský Krumlov – FC Pálava Mikulov (0:0) 4:0
 
Střelci: Vybíral 2, Zelníček PK, Záviška PK
 
Sestava: Černý, Klodner, Zelníček, Hlučil, Záviška, Machotka, Vybíral, Laml (76.Březina), Anders (65.Žák), Procházka (83.Caha), Vošmera
 
ObrazekDo utkání s Mikulovem jsme vstupovali s vidinou vítězství , neboť´se náš soupeř nacházel ve spodních patrech tabulky.Po zlepšených výkonech v posledních čtyřech utkáních a velmi slušném bodovém zisku jsme byli v roli favorita. Ovšem úvod utkání a celý první poločas tomu zdaleka nenasvědčoval. Nutno dodat , že ani náš soupeř svým výkonem ke kvalitě utkání nepřispěl.
V první půli byla k vidění spousta nepřesností, vázla kombinace , soupeře jsme v podstatě ničím nepřekvapili. Za celý první poločas jsme si nevytvořili ani jednu vážnější šanci. Ani Mikulov se do slušnější příležitosti nedostal.Naši branku ohrožoval pouze dlouhými centry, které bez problému a jistotou řešil gólman Černý. Myslím,že ani diváci s prvním poločasem být spokojeni nemohli.
Začátek druhého poločasu nám vyšel nad očekávání , když po minutě hry vysunul Zelníček Vybírala, který dal našemu mužstvu klid v podobě první branky. Velkým oživením hry bylo nasazení Žáka, tento anglický plnokrevník společně s Vybíralem zle zatápěli mikulovské obraně. V 54.minutě to byl opět Standa Vybíral,který krásnou střelou z hranice vápna zvyšuje na dva nula. I nadále jsme soupeře k ničemu nepustili a neustále nutili Mikulovu naši kombinační hru. Spousta zákroků od soupeře byla někdy až za hranicí slušnosti. V 71.minutě do vápna proniká opět Vybíral , je zezadu podražen a z následného pokutového kopu zvyšuje s přehledem Zelníček. Hosté se ve druhém poločase dostávali k naší brance pouze sporadicky , za zmínku stojí pouze dvě střely z úhlu , které se štěstím minuly naši branku. Zbytek míčů s jistotu sbíral Černý. Obrana soupeře naším útočným aktivitám většinou moc nemohla konkurovat , z čehož plynuly tvrdé fauly na naše hráče a často hodně nepřesný hlavní rozhodčí. Vybíral to odnesl rozraženým nosem. Aktivním hráčem byl ve druhém poločase i Procházka , z jehož častých výpadů po levé straně jsme vytěžili i druhý pokutový kop, úspěšným autorem byl Záviška, to již běžela 82.minuta. Zbytek utkání si naši hráči s přehledem pohlídali.
Myslím, že v posledních pěti utkáních je na nás vidět velká pohoda, herní uvolněnost a hlavně snaha plnit taktické pokyny z kabiny. Dále bychom chtěli poděkovat našim divákům za velmi slušnou návštěvu v tomto sychravém počasí.
V příštím kole zajíždíme do nedalekých Bohunic , kde se  pokusíme v sobotu ve 13:30 hod. opět bodovat.
 
Tomáš Horák
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář