FC Moravský Krumlov - FK Baník Ratíškovice 3:2 (1:2)

Branky: 39. Vybíral, 65. Anders, 80. Procházka - 21. (PK) Kotásek T., 28. Sloboda

Diváků: 250

Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Zelníček, Hlučil, Horák, Vošmera, Laml, Vybíral, Záviška, Procházka, Anders – Machotka, Staněk, Černý

Ratíškovice: Pelíšek - Sloboda, Koplík M., Kadlčík, Koplík L., Svozil, Kotásek T., Kotásek P., Kadlec, Blaha, Kundrata

Poprvé během našeho působení v KP jsme dokázali otočit zápas, ve kterém jsme prohrávali Obrazeko dvě branky. Cesta k vítězství však nebyla snadná. Hosté se od první minuty snažili natahovat čas, jak jen to šlo. Nám v prvním poločase scházela větší přesnost a pohyb, čehož dokázal soupeř využít k dvoubrankovému vedení. Nejprve fauloval Bogner na hranici velkého vápna útočníka hostů a Kotásek si s nařízenou penaltou s přehledem poradil. V 28. minutě jsme po standardní situaci neuhlídali Slobodu, a ten neměl problém hlavou zvýšit na 0:2. Klíčovým pro další vývoj utkání byl gól Vybírala, který na brankové čáře tečoval hlavičku Procházky, takže jsme do kabin odcházeli s jednobrankovým mankem.
Ve druhé půli jsme hosty z Ratíškovic již k ničemu nepustili. V 65. minutě vyrovnal Anders, který uklidil Procházkovu zpětnou přihrávku k tyči. Další velké šance zůstaly nevyužity, až se prodral z levé strany k zakončení nejlepší muž zápasu Procházka a strhl vedení na naši stranu.  Skóre mohl navýšit ještě Vybíral, ale v snad největší šanci výborného Pelíška v bráně hostů nepřekonal.
 V divácky atraktivním utkání jsme porazili Baník Ratíškovice a posunuli jsme se na třetí místo tabulky KP.