Rájec Jestřebí - MK A 4:0

Sestava: Bogner- Klodner, Horák, Kabelka, Vošmera D.- Laml, Záviška, Procházka, Vlašín-Vybíral, Březina - Šeiner P., Žák, Machotka

Z Rájce - Jestřebí si odvážíme vysokou porážku 4:0. Ráz utkání určily první dvě minuty, kdy jsme po standartních situacích dvakrát inkasovali a posadili tím domací na koně. Než jsme se vzpamatovali, inkasovali jsme potřetí a o utkání bylo rozhodnuto. Domácí nás přehrávali zejména důrazem a agresivitou. Šanci na zkorigování výsledku propásl po individuální akci Vlašína Procházka. Po dalším rohu lovil Bogner míč ze sítě, a tak jsme odcházeli do kabin se čtyřbrankovým mankem. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, vypracovali jsme si náznaky šancí, ale bohužel bez gólového efektu. Domů se tedy vracíme se zaslouženou prohrou, ale s o to větší motivací uspět v domácím utkání s Podlužím.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.