Veselí nad Moravou – MK D st.   1:0 (0:0)

Sestava : Eliáš-Schwarz,Houdek,Matějka,Jursa-Šabaka,Svoboda,Kabelka,Adamík-Fiala,Sobotka

Střídali : Staněk, Kotlán, Švéda

Obrazek
Zápas se sousedem v tabulce nepřinesl mnoho zajímavých brankových příležitostí. Na těžkém terénu náhradního hřiště diváci sledovali vyrovnané utkání, které rozhodla jedna branka. Hostující tým si v první půli vypracoval jedinou šanci, Sobotka však nedokázal ideálně obejít posledního beka domácích a k zakončení se nedostal. A protože si na druhé straně Eliáš počínal opět skvěle, šlo se do kabin bez branek.
Zlepšení naší hry nepřineslo ani vysunutí Kabelky na hrot po změně stran, a tak přišel v 60. minutě trest – domácí útočník nadvakrát překonal Eliáše z evidentního ofsajdu – 1:0. O několik minut později nás navíc oslabil stoper Houdek, který zastavil unikajícího útočníka jen za cenu červené karty. A když si se svými příležitostmi nedokázali poradit Kabelka a znovu Sobotka, bylo jasné, že si na naše první body z venku budeme muset počkat nejméně do 13. kola, což jistě není lichotivá skutečnost.
   Ráz utkání nastolil hlavní rozhodčí, který od úvodních minut mohutně tlačil domácí ke třem bodům. Nutno však dodat, že nikdo (snad vyjma Eliáše) nezahrál optimálně. Za takový výkon se body neberou.

vedoucí mužstva : Pavel Machotka