Jdi na obsah Jdi na menu

Hrádek – MK B  1:2 (0:0)

Střelci: Pasterný, Staněk PK

Sestava: Eliáš, Vlk, Doubek P., Pasterný, Doubek R., Anders, Staněk, Machotka, Adamík, Žák, Halva – Černý, Bogner L. a M., Staněk J., Navrátil

Zápas v Hrádku moc fotbalovosti nepobral, špatný terén nám kazil naši kombinační hru, která postrádala přesnost a fin. přihrávku.

V první půli jsme se dostávali po únicích Anderse do gólových příležitostí, které jsme nedokázali využít. Po jeho dalším úniku ho srazil domácí obránce k zemi, ale nařízený PK neproměnil Machotka. Tím skončila i bezbranková první půle.

Druhý poločas začal náporem domácích, kteří si vytvořili tlak. Po chybě ve středu hřiště, kdy jsme zbytečně ztratili míč se soupeř dostal do vedení. Hra byla trošku neurovnaná a nervózní. Do hry jsme se dostali až po vyrovnání Pasterným, který dokázal usměrnit odražený míč. Po vyrovnávací brance se naše hra zlepšila a kombinací jsme zatlačili domácí tým. Čím dál tím více jsme se tlačili na dostřel domácí branky a naše snaha byla odměněna nařízeným PK , kdy byl sražen brankářem domácích Machotka. Druhou penaltu s přehledem proměnil Staněk a zbytek zápasu jsme si s přehledem pohlídali.

Herně jsme toho moc nepředvedli, ale soupeře jsme zlomili svou bojovností a herní trpělivostí.

 

J.V.