MK B – Tasovice B   2:3  (1:0)

Střelci:Bogner, Staněk

Sestava: Vošmera M., Pasterný, Doubek P., Caha, Doubek R., Anders, Machotka, Staněk, Adamík,Bogner, Halva – Březina, Žák

V souboji dvou B–týmů jsme přivítali Tasovice. Ty přijely s mužstvem doplněným o hráče Áčka, z nichž např. Marek Dítě nastoupil o den později v základní sestavě. Sestava hostů dávala tušit, že přijely do Krumlova bodovat.

V prvním poločase jsme se ujali vedení brankou Bognera po individuálním průniku Halvy. Z kraje druhého poločasu jsme navýšili skóre, když si vychutnal brankáře hostí Staněk. Hosté však zvýšili obrátky a dostali naše mužstvo pod tlak, který přinesl snížení na 2:1. Po faulu na Anderse obdržel obránce hostí druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. V tuto chvíli se zdálo, že zápas dovedeme do vítězného konce. Vlastní nekoncentrovaností jsme však soupeři umožnili vyrovnat z pokutového kopu. A za chvíli se červenalo i na druhé straně. Caha viděl během snad tří minut dvě zbytečné žluté karty a vlil soupeři novou krev do žil. Netrvalo dlouho a Marek Dítě svým druhým gólem potvrdil své kvality a rozhodl o výsledku utkání, když překonal Vošmeru zpoza velkého vápna.

I přes nespornou kvalitu soupeře, jsme toto utkání neměli prohrát. Bohužel jsme vlastními chybami a nedisciplinovaností vítězství Tasovicím darovali.