Únanov –  MK B 1:6 (1:3)
Branky: 1. Anders, 18. Staněk, 23. Anders, 60. Halva, 75. Doubek R., 85. Černý
Sestava: Vošmera-Pasterný, Horák, Doubek P., Doubek R.-Machotka, Šeiner P., Staněk, Adamík (Černý)-Anders, Halva (Bogner)
Povedený víkend našich barev završilo Béčko. Kdo nestihl v Únanově začátek zápasu musel litovat. Hned v první minutě využil chybu domácí obrany Anders a střílí vedoucí gól. Únanov kontroval několika nebezpečně zahranými standardními situacemi, po jedné z nichž vymetl pavučiny ve Vošmerově šibenici střelou z dobrých 25 metrů jeden z domácích hráčů a začínalo se od nuly. O dvě minuty později je na hranici velkého vápna faulován Machotka, míč si staví Staněk a nedává brankáři šanci. Střela přes zeď a znovu vedeme. Obraně domácích dělaly problémy rychlost a důraz našich útočníků. Aktivní Anders využil po Horákově dlouhém pasu dalšího nedorozumění stoperů a s přehledem přehodil brankáře. Do kabin tedy odcházíme s nadějným vedením 1:3.
Pokud Únanovští diváci čekali obrat v zápase, nedočkali se. Celou druhou půli jsme kontrovali hru a navíc dokázali přidat tři nádherné branky. Standardní situace, stejná brána a velmi podobný výsledek. Domácího střelce napodobil Halva a vedeme už o tři góly. Definitivní podobu výsledku daly branky Doubka a střídajícího Černého. Domácí bubny utichly a my si odvážíme drtivé vítězství 1:6.
Kluci předvedli asi nejlepší dosavadní výkon a zpravili si chuť po prohře s Tasovicemi. Obranu spolehlivě dirigoval Horák, v záloze tvrdil muziku Šeiner, přesné pasy rozdával Staněk a v útoku řádil Anders. Cesta do Únanova stála za to!