Jdi na obsah Jdi na menu

RSM Hodonín Šardice – FC Moravský Krumlov 0:0
 Ho-Ša: Novotný – Maruška, Špaček, Sněhota, Mírovský -  Bulva, Svoboda, Vacula, Štos – Toman, Javůrek
FCMK: Bogner – Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera – Procházka, Zelníček, Šeiner, Záviška, Vlašín (65.Laml) – Vybíral (80. Březina)
Domácím patří v dosavadní tabulce KP předposlední místo, a tak chtěli v sobotu za Obrazekkaždou cenu bodovat. Tomu odpovídal zejména průběh první půle, kdy byli domácí aktivnější a vypracovali si více možností ke vstřelení branky. My jsme na velmi těžkém terénu špatně kombinovali a právě po  našich zbytečných ztrátách míče domácí hrozili. Přesně před 35-ti diváky (nebylo těžké je spočítat) se odehrál velmi průměrný zápas. V 9. minutě vystřelil Procházka, jeho střelu tečoval Vybíral do protipohybu brankáře, ale míč skončil těsně vedle tyče.  V 21. minutě našel Záviškův míč za obranu Vybírala, ale ten dokázal v těžké pozici hlavičkovat jen mimo branku. V 31. minutě přišly první vyložené šance. Nejprve jsme lehce ztratili míč, ale domácí útočník přestřelil. Z protiútoku předložil Procházka míč Vlašínovi, který ho ve skluzu nedokázal usměrnit do sítě. V 35. minutě mohli jít do vedení opět domácí.  Na hranici vápna se do míče opřel nikým neobtěžován hráč domácích, ale z voleje minul branku.
Ve druhé půli se naše hra zlepšila a byli jsme to my, kdo udával tempo hry. V 50. minutě jsme mohli jít do vedení, když po Šeinerově rohu hlavičkoval ve vyložené šanci Zelníček jen do brankáře a z následné skrumáže jsme neprotlačili míč do brány. Stále častěji jsme se dostávali k šestnáctce domácích, ale bez výraznějšího ohrožení Novotného v brance domácích. Utkání s minimem vyložených šancí na obou stranách skončilo zaslouženou remízou. Ze dvou utkání na hřištích soupeřů jsme získali 4 body, se kterými jsme spokojeni. Děkujeme našim divákům, kteří tvořili téměř polovinu z celkového počtu, že nás přijeli podpořit i do Hodonína.
                                                                                                                                             TL