Moravský Krumlov – Višňové   1 : 0

Branky: Čaněk

Moravský Krumlov – Višňové  0 : 2

Sestava: Šnepfenberg, Smékal, Rozmahel, Zimmermann, Šedrla, Kocanda, Čaněk, Pospíšil V., Stix, Vespalec, Oliva, Válka

V neděli 8.6. jsme vyrazili na dva zápasy do Višňové plni odhodláni odvést si plný počet bodů. První zápas jsme sice dokázali zvítězit 1:0, ale naše hra nebyla příliš dobrá a chyběl nám větší důraz v zakončení. To se projevilo v druhém zápase, kdy jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu ale nedokázali jsme vstřelit vedoucí branku. Naše hra neměla patřičnou šťávu a chybělo nám i větší nasazení v osobních soubojích. Druhá půle se nám stala osudnou, kdy jsme si opět vytvořili herní převahu, ale svými chybami jsme pouštěli soupeře do rychlých brejků a ten dokázal z minima šancí dvakrát udeřit  a prohráli jsme 0:2. Naše hra postrádá v posledních zápasech jiskru a kluci dělají spoustu zbytečných chyb.

PŘÍPRAVKA –  NEDĚLE 13.6.2010

HŘIŠTĚ MIROSLAV

Moravský Krumlov – Miroslav   0 : 3

Moravský Krumlov – Tasovice   4 : 0

Branky: Kocanda 2x, Čaněk, Válka

Sestava:  Šnepfenberg, Smékal, Kotlánová, Zimmermann, Válka, Kocanda, Čaněk, Šimeček, Vespalec, Záviška, Rotter

Další naše zápasy jsme odehráli s týmy z Miroslavi a Tasovic. Hned první zápas ukázal herní kvalitu obou soupeřů a na hřišti začala pravá fotbalová bitva. Kluci začali zápas velice dobře  a jejich důrazná hra dělala soupeři velké problémy. Vytvořili jsme si alespoň tři brankové příležitosti, které jsme nedokázali přetavit ve vedoucí gól a první půle tak skončila 0:0. Kluci byli nabádáni pořát hrát důrazně a přesně plnit pokyny z kabiny, ale i přesto byla jejich hra pouhým stínem první půlky. Soupeř hned využil naši nekoncentrovanosti a po hrubkách Smékala se dostali do vedení 2:0. Naše hra se úplně sesypala a kluci se po hřišti jenom ploužili. Za to, že jsme prohráli jen 3:0, můžeme děkovat brankáři Šnepfenbergovi, který nejméně další tři střely vychytal. Kluci z dobře rozehraného zápasu, kdy jsme byli 25 minut lepším týmem, udělali jasnou výhru domácích, který po první brance náš rozpadlý tým jasně přehráli.

Ve druhém zápase proti slabším Tasovicím jsme si s chutí zastříleli a ukázali pár ukázkových akcí. Soupeře jsme drželi pod stálým tlakem a hlavně druhou půlku jsme byli jasně lepší, což jsme potvrdili výhrou a 4 brankami a konečně se chytil jak herně tak střelecky Kocanda.

Příští víkend hrajeme v sobotu 2 zápasy ve Višňové a v neděli od 14.00 hod. na domácím hřišti, přijďte náš tým podpořit.