Jdi na obsah Jdi na menu

Rozhovor s trenérem Bavor – Milanem Valachovičem

Vaše hráčská kariéra ?

Jako žák jsem hrál za rodnou vesnici TJ Baník Brodské a v dorosteneckém věku 2 dorosteneckou ligu za Lokomotivu Zvolen,kde jsem chodil do školy.Rok před vojnou za ZTS Malacky 3 ligu.Pak následovala vojna a RH Hrušovany n.J.,pak Sokol Šanov a půl roku SV Unterstinkenbrunn.

Vaše trenérská kariéra ?

Začal jsem trénovat Sokol Šanov v 1. B. třídě a pak žáky Hrušovan n. J. kde jsem v roce 2000 přešel do role trenéra A mužstva a teď jsem čtvrtým rokem trenérem Palavanu Bavory.

Ve kterém klubu se Vám jako trenérovi nejvíce líbilo a naopak ?

Samozřejmě ,že nejradši vzpomínám na postupové roky s Hrušovanama a teď s Bavoroma.Zatím jsem netrénoval žádný oddíl ,kde by se mi nelíbilo.

Jak dlouho působíte u celku Bavor ?

Jak jsem vzpomenul v Bavorech jsem čtvrtou sezonu.

Cíl letošní sezóny KP ?

Cílem letošní sezony je hrát pěkný ,líbivý fotbal,pohybovat se v horních patrech tabulky, co se nám zatím nedaří.

Našim fanouškům je známé Vaše působení v Hrušovanech.  Zde jste se setkal s  Vybíralem i naším trenérem Smrčkem. Jak na ně vzpomínáte ?

Ano v Hrušovanech jsem půl roku v divizi trénoval Staníka Vybírala a je to výborný kluk a mám na něho jěště krásnou vzpomínku ze zimního soustředění ve Vysokých Tatrách a rád ho opět uvidím.No a s Bobem Smrčkem jsem v pravidelném kontaktu a přeji mu ať se mu daří ,ale ne proti Bavorům.Jinak jsem s ním spolupracoval tři krásné roky a měl jsem si vždy od něho co vzít .

Překvapili Vás poslední výsledky MK ?

S novým trenérem se dostavili dvě výhry ,takže se okamžitě projevila dobrá práce Boba.

Naopak vy jste v posledních utkáních nebyli moc úspěšní. S jaký cílem půjdete do dnešního utkání ?

My naopak jsme dvakrát za sebou prohráli a toto zaváhaní by jsme určitě chtěli napravit a do každého zápasu vstupujeme s cílem vyhrát a v Moravském Krumlově to bude stejné.

Co si myslíte o MK ?

V týmu Moravského Krumlova hrají většinou domácí odchovanci,kde se jeví dobrá práce s mládeží.Lukáš Zelníček to dotáhl do ligy,výborný je Staník Vybíral a v podstatě celé mužstvo má svoji kvalitu.