Miroslav - MK D st.   1:1

Sestava: Bogner,Houdek,Schwarz,Kabelka,Navrátil,Šabaka,                                        Vystrčil,Kotlán,Adamík,Černý,Fiala

Střídali: Eliáš,Staněk,Hladký,Švéda

Obrazek3.4.2008 sehrál mistrovské utkání dorost na horké půdě v Miroslavi.Už před zápasem bylo jasné,že to nebude jednoduchý zápas,ačkoli Miroslavi patří jasně poslední místo v tabulce, tak ani my nemáme záchranu ještě 100% jistou.Začátek zápasu se odehrával převážně ve středu hřiště.Žádný z týmů nechtěl inkasovat jako první.Postupem času naši hráči začali kombinovat a přecházet do útoku k vyloženým šancím.Ve 25. min. našel Černý před brankou úplně volného Adamíka,který ovšem mířil vedle.Zajímavý moment se odehrál ve 30. min.Obránce Navrátil nakopával míč za obranu, pro který si vybíhal gólman-míč ho přeskočil a skončil za brankovou čárou,kde ho brankář vytáhl zpět do hry-rozhodčí sporný moment jako gól neuznal a hrálo se dál.(Nutno dodat,že po zápase se domácí přiznali ke gólu,který měl platit). Zanedlouho jsme měli další velkou šanci: Fiala u rohového praporku vyhrává souboj o míč-nahrál Šabakovi- ten našel na vápně přesnou přihrávkou Adamíka a jeho střela z první jen o centimetry minula pravou šibenici.Nedáš dostaneš se nám stalo osudným.Běžela poslední minuta prvního poločasu a domácí zahrávali standartní situaci.Střelu Bogner vyrazil na břevno-od něj se míč odrazil přímo k volnému hráči a prohráváme 1:0.

Do druhého poločasu nastupujeme s cílem vyrovnat co nejrychleji a otočit výsledek v náš prospěch.To se částečně povedlo.Ve 46. min. vykopává dlouhý míč Bogner-domácí obránci se srazili,míč propadl mezi nimi na Černého-přesnou přihrávkou poslal do gólové šance Fiali a ten střílí gól. 1:1. Zdálo se,že další gól na sebe nenechá dlouho čekat.Vytvořili jsme si obrovský tlak a také gólové šance.Tu největší Šabaka,když si pohrál s dvojicí hráčů a jeho střela minula branku jen o vlásek. Ke konci zápasu už docházeli síly a hra už nebyla tak ofensivní jako v průběhu celého zápasu. Hrálo se před spoustou diváku, Miroslavských i Krumlovských,kteří po celý zápas povzbuzovali.Vytvořili tak  skvělou kulisu,před kterou se všem muselo hrát skvěle.Derby tedy vítěze nemělo.Příští zápas nás čeká doma silný soupeř ze Šardic,který okupuje 3. příčku v tabulce KP.Doufáme,že doma nezklameme a po zápase budeme šťastnější my.