Jdi na obsah Jdi na menu

Tatran Brno Bohunice – FC Moravský Krumlov 4:2 (2:0)

Střelci: Procházka, Anders
 
Sestava: Černý, Klodner, Záviška, Hlučil, Vošmera (Vystrčil), Zelníček, Procházka, Laml, Vybíral, Machotka (Březina), Žák (Anders)
 
ObrazekSobotní deštivé odpoledne,velmi slušná návštěva našich věrných fanoušků,umělý povrch a malé hřiště,to všechno byly znaky našeho zápasu v brněnských Bohunicích.Do zápasu jsme vstupovali s chutí předvést pohledný fotbal a odvézt nějaký ten bodík.Náš soupeř byl ve velmi vyrovnané tabulce pouhé dva body za námi.O hráčích Bohunic je známo, že hrají technický fotbal a každým rokem patří k tomu lepšímu, co krajský přebor nabízí.
    Od první minuty zápasu se hrál rychlý fotbal, což bylo dáno již zmiňovaným umělým povrchem a menším rozměrem hřiště.Prvních dvacet minut jsme to byli právě my, kdo určoval tempo hry i jeho úroveň, kluci se snažili odvézt opravdu maximum.Vytvořili jsme si slušný počet standardních situací, kterým náš protivník srdnatě odolával.Nebezpečné byly i  dlouhé auty do pokutového území našeho vrchního vtipálka Machotky. Zhruba po dvaceti minutách přišla zřejmě největší šance našeho týmu, po rychlé akci se k míči dostává právě Machotka, nikým nehlídaný však branku asi z deseti metrů přestřeluje.O pár minut později domácí obránce vykopává míč z brankové čáry.Proto jako blesk z čistého nebe přichází úvodní gól soupeře.Myslím,že to byla i první vážnější střela na Černého branku. K míči se dostal za vápnem domácí kanonýr Bombicz a tvrdou střelou otevřel brankový účet.Myslím však, že střela se dala chytat a Milan určitě neměl čisté svědomí.Vedení domácí nabudilo a začalo se hrát většinou na naší polovině hřiště. Zrovna když jsem sledoval hlouček domácích fanynek, přichází individuální chyba našeho nejmenovaného obránce z Rakšic a dostáváme po tečované střele druhý gól.Tímto i prví poločas skončil.
Druhá půle byla z naší strany o poznání lepší,kluci si začali víc věřit a bylo jen otázkou času,kdy rozvlní i síť.Po brance volaly zejména dvě šance Lukáše Zelníčka. Naši první branku však po hezké individuální akci vstřelil Jirka Procházka.Fotbalisté Bohunic byli v těchto okamžicích zápasu hodně dole a pouze odkopávali míče co nejdál od své branky.Myslím,že jeden skončil i na balkoně přilehlého paneláku.:-) Druhou naši branku vsítil,po milimetrovém centru Tomáše Březiny,severský bijec Pepa Anders.Většina našich fandů v tu dobu nepochybovala o tom,že odjedeme minimálně s bodem.Bohužel jsme polevili a po pár závarech v našem vápně i inkasovali potřetí.Poslední branku zápasu dostáváme po střele z přímého kopu.
Nemyslím však,že bychom podali nějaký špatný výkon,úroveň zápasu byla slušná.Soupeř pouze dokázal potrestat naše individuální chyby a také se lépe vyrovnal s podmínkami,které sobotní utkání provázely.
 
Tomáš Horák
Řekli po utkání :
 
Trenér -  Bob Smrček : „Množství neproměněných šancí, individuální chyby a netrpělivost rozhodly o prohře našeho týmu, je to škoda, jelikož jsme měli alespoň na bod.“
 
Útočník – Josef Anders : „Kdybychom za stavu 2:2 nezačali zbytečně divočit, mohli jsme pomýšlet na bodový zisk.“
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ludvovi

(admin, 12. 11. 2008 18:06)

Dobrý den, komentáře k zápasům si píší sami trenéři, jinak je tomu jen u A-týmu.Nikdo z lidí,kteří se motají kolem B-týmu jej nenapsal a nezaslal,tudíž tu není :-). Hezký den..L.P.

koméntář

(Ludva, 12. 11. 2008 14:58)

Zdravím,
tentokrát chybí komentář z utkání "B" s Miroslaví"B" co se stalo?

dalo se vyhrát

(zubr, 9. 11. 2008 22:23)

stačilo málo-dát jenom o branku více jak soupeř a vezli jsme třibody