Moravský Krumlov – 1.SC Znojmo   0 : 3

Moravský Krumlov – Dobšice    9 : 2

Branky: Čaněk 4x, Kocanda 4x, Kotlánová

Sestava: Šnepfenberg, Kotlánová, Zimmermann, Šedrla, Kocanda, Čaněk, Válka, Šimeček, Pospíšil O+V.

Přípravce zbývalo sehrát o posledním víkendu 5 zápasů. Kluci se výborně připravili a už v sobotu dovezli z Višňové 6 bodů.

Druhý den jsme se představili na domácím hřišti proti prvnímu celku tabulky. Hra byla plná nasazení a osobních soubojů. Žádné mužstvo nechtělo prohrát a šance se přelévali na obou stranách. První poločas skončil 0:0 a ten sruhý rozhodla krásná střela Kotlánové (1:0). Byly vidět krásné akce a bránkáři na obou stranách se měli co otáčet. Poslední dvě šance soupeře vychytal skvělý Šnepfenberg a mohla se tedy slavit výhra 1:0.

V dalším utkání nás čekal protivník z Dobšic a kluci opět předvedli dobrý výkon. Hned na začátku jsme šli do vedení (2:0). Poté soupeř snížil a ještě mohl vyrovnat z penalty. Nás ale opět podržel Šnepfenberg, a tak jsme mohli rozjet naši brankovou smršť, která se zastavila až na čísle 9. Kluci si s chutí zahráli i zastříleli. Dobrý zápas odehrála dvojice Kocanda – Čaněk, která dohromady nastřílela 8 gólů.

V posledním zápasem nás čekal opět tým Znojma a na našich hráčích už byla znát únava. Do poločasu jsme prohrávali 0:3, ale kluci zápas nevzdávali a bojovali až do konce. Vytvořili jsme si několik šancí na snížení, ale branku už žádné mužstvo nedalo. Náš poslední zápas jsme sice prohráli 0:3, ale kluci ukázali, jak umí bojovat až do poslední minuty.

Nejlepším z našich hráčů byl brankář Šnepfenberg, kdy jeho výborné zákroky pomáhají celému týmu. Pochvalu ovšem zaslouží celý tým za předvedenou hru.

Trenéři: Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus