Dorost na turnaji v Dukovanech a Hostěradicích

V sobotu 27.6.2009 se dorost zúčastnil turnaje v Dukovanech složený z ročníků 90,91 a 92.Turnaje se zúčastnili muži Mohelno,Dukovany a Rouchovany.

Hráči:Bogner,Eliáš,Hybler,Schwarz,Kabelka,Jursa,Svoboda,Houdek,Černý,
 Adamík,Švéda,Kolegar,Vystrčil,Hladký,Kotlán,Machotka,VlašínObrazek

1.zápas proti Mohelnu
V zápase s Mohelnem jsme šli vedení po gólu Švédy.Bohužel další gól jsme nepřidali a byli jsme potrestáni vyrovnávacím gólem.V druhém poločase jsme na soupeři doslova leželi,ale i ty největší šance jsme neproměnili a tak přišli na řadu penalty,které jsme prohráli poměrem 4:2 a čekal nás tak zápas o 3 a 4 místo.

Penaltu proměnili:Svoboda a Eliáš
Penaltu nedali:Machotka a Jursa

2.zápas o 3. a 4. místo proti Dukovanům
V tomto zápase jsme naprosto vyhořeli.V první půli jsme dostali 4 góly a bylo po zápase.Na začátku druhé půle se nám podařilo snížit gólem Černého,ovšem zápas nakonec skončil vysokou prohrou 7:1 a nebýt Eliáše,který chytal poslední zápas za dorost mohl zápas skončit 15:1.

Obsadili jsme tak konečné 4 místo.Nejlepším obráncem byl vyhlášen Ondra Schwarz.

V neděli 28.6 dorost sehrál další turnaj v Hostěradicích.Jednalo se o první ročník turnaje o pohár starosty.Zde hráli ročníky 91 a 92 tedy straší dorost.Turnaje se zúčastnili dorosty Hostěradic,Oleksovic a Horních Kounic.

Hráči:Bogner,Schwarz,Kabelka,Hybler,Navrátil,Houdek,Šabaka,Vystrčil,Švéda,
Fiala,Kotlán,Tauvinkl,Kolegar,Hladký

1.zápas proti Hostěradicím
V zápase jsme se ujali rychlého vedení brankou Fiali,ale další gól jsme nepřidali.Opět jsme neproměnili i ty největší šance a opět jsme byli potrestáni vyrovnáním.Velkou šanci na rozhodnutí zápasu měl Schwarz,když trefil tyč.Zápas dospěl k penaltám ve kterých jsme měli více štěstí a výsledkem 5:4 po penaltách jsme postoupili do finále.

Penaltu proměnili:Kabelka,Hladký,Šabaka,Fiala,Bogner

2.zápas: finále proti Horním Kounicím
Ve finále se opět rychle ujímáme vedení po gólu Fiali.Zanedlouho po krásné akci Kolegara střílejícího Schwarze a dorážejícího Fiali vedeme 2:0.Téměr rozhodnutý zápas jsme si však zkomplikovali a Kounice snížili na 2:1.Ve druhém poločase dokonce vyrovnali na 2:2.Ve velké šanci se ocitl Kabelka ale trefil jen břevno.Zápas tedy dospěl opět k penaltám.Zde jsme měli opět více štěstí když rozhodující penaltu Kounický hráč neproměnil a na tahu jsme byli opět my a už jsme svoji šanci využili a zvítězili po penaltách 6:5.

Penaltu proměnili:2 krát Kabelka,Šabaka,Švéda,Fiala,Bogner

Fotbalový náročný víkend jsme si opravdu zahráli.Je to dobrá zkouška před letní přípravou,která začíná 2.7 v 16:30 na hřišti v MK.