Dorost na turnaji v Přibicích první

Obrazek

V neděli 5.července sehrál dorost další turnaj,tentokráte v Přibicích.Za účasti mužstev dorostu Přibic a Vranovic se hrálo systémem každý s každým.Čtvrtý tým se nedostavil.

Hráči:Tauvinkl,Houdek,Hybler,Matějka,Navrátil,Švéda,Šabaka,Kabelka,Vystrčil,Schwarz,

Kotlán,Zoufalý,Kolegar,Probošt

Zápas s Vranovicemi jsme měli od začátku pevně ve svých rukách.Chybělo jen potřebné štěstí při zakončení.Za celou první půli trefili tyč naši hráči hned třikrát.Nejprve hlavička Kabelky skončila na břevně,dorážka Zoufalého na pravé tyči a střela Navrátila z 25 metrů opět na břevně.Mnoho šancí zůstalo nevyužito a tak první 30 minutovka skončila 0:0.
Druhý poločas začínáme tlakem a vytěžili jsme z něj gól.Na Schwarzův nadýchaný centr si vyskočil Vystrčil a posílá míč hlavou do sítě. 1:0. O chvíli později poslal nádhernou přihrávku za obranu Vystrčil,Zoufalý šel sám na brankáře a chladnokrevně zakončil. 2:0.Třetí gól přidal střelou z 30 metrů Matějka a bylo rozhodnuto.V poslední minutě ještě Vranovice kopali penaltu po ruce Matějky,ale neproměnili.Zápas skončil 3:0.Nebýt střelecké smůly mohl zápas skončit i výraznějším vítězstvím.

Druhý zápas s Přibicemi už nebyl tak jednoduchý jako první zápas.Přibice nás překvapili a zaslouženě vedli 1:0.Postupem času se hra vyrovnala a my začali hrát svůj kombinační fotbal.Do konce první půle se nám ale vyrovnat nepodařilo.
Začátek druhé půle začal naším tlakem a hladu po vyrovnání.To se nám podařilo.Po kombinaci 6 hráčů a finální přihrávce Vystrčila před branku zakončuje Kotlán. 1:1 Hned po rozehrávce domácí ztrácí míč,opět kombinací několika hráčů se míč dostal k Šabakovi- lobem našel na hraně ofsajdu volného Kabelky a ten uklidil míč do sítě. 2:1.Výsledek jsme již uhlídali a získali tak první místo na turnaji,druhé během jednoho týdne.

Hráči zasluhují velkou pochvalu hlavně za druhý zápas,ve kterém prohrávali a i přes únavu z předchozího zápasu jej dotáhli do vítězného konce.