FC Moravský Krumlov – FK Mutěnice   1 : 1  (1 : 0)

Branky : Staněk - Holešinský

FC Moravský Krumlov

Tauvinkl, Schwarz, Matějka, Kotlán, Navrátil, Hladký V., Šabaka, Kabelka, Vystrčil, Staněk, Sobotka,  – Kolegar, Houdek, Čech

V sobotu 24.10.2009 jsme na domácí půdě hostili celek FK Mutěnice. Od první minuty byla znát chuť našich hráčů po vítězství, které nás mohlo nakopnout do vyšších pater tabulky. Soupeře jsme zmáčkli na jeho půlce,ale dlouho jsme se nemohli prosadit střelecky.V 15min si na centrovaný míč zprava naskočil Staněk a nekompromisně zavěsil 1:0. Jako však vždy nás tento výsledek začíná svazovat. Soupeř se začal víc prosazovat a nám dělala problém naše kombinace.Ač jsou v týmu hráči,kteří dokáží uklidnit hru a vzít na sebe zodpovědnost, tak v tomto zápase to bylo naopak. Prosazovali jsme se spíš rychlými protiútoky.Jednu tutovou měl opět Staněk,který ve 40min tváří v tvář golmanovi přehodil již po několikáté v dosavadních zápasech golmana i s bránou. Soupeř ještě do poločasu mohl vyrovnat, kdy samostatný únik hostující útočník zakončil střelou do našeho brankaře Tauvinkla.
V druhém poločase jsme nabádali kluky k zodpovědnosti a lepší kombinaci a hlavně komunikaci. Hra se opět zlepšila a měli jsme optickou převahu. Ještě jednu šanci dostal Staněk, když opět šel sám na bránu.Pod tíhou předešlého neúspěchu se snažil brankaře před pokutovým územím opět přehodit.Jenže nyní míč nedošel ani na malé vápno.Soupeř vrhl všechno do útoku a začali jsme dělat opět chyby. Nedůraznost se nevyplatila. V 79min se hráči zaměřili spíš na gestikulaci k domácí lavičce o zranění Sobotky. Mezi tím nezajištěný a nikým neatakován útočník prochází středem hřiště. Tauvinkl vyběhl až na velké vápno a to co se nepovedlo našim útočníkům zužitkoval hostující útočník lobem pod břevno 1:1.Ještě v posledních minutách jsme chtěli vítězství zvrátit na naši stranu. Málem se to povedlo.Po centru z pravé strany se sám před brankou ocitl Kabelka. Nikým neatakován zakončil hlavou bohužel míč šel od břevna na brankovou čáru a ven.
 Hráči padli do kolen. Mají na to hrát v popředí tabulky jen je potřeba se zbavit psychického bloku. To se dá jen účastí na tréninku a vyříkat si to mezi sebou.