FC Moravský Krumlov – 1.FC Kyjov 2:1 (1:1)

Branky: Kotlán,Staněk

Sestava:Čech,Hybler,Kotlán,Matějka,Houdek,Vystrčil,Staněk,Šabaka,Schwarz,Sobotka,Fiala-Hladký,Zoufalý,Švéda,Navrátil

V důležitém domácím utkání 5. kola jsme v neděli 6. 9. 2009 přivítali 1. FC Kyjov. Našim cílem bylo jen naše vítězství. Od začátku jsme zatlačili soupeře a chtěli jsme rozhodnout co nejdřív. Začali jsme si vytvářet gólové šance a to tutové. Vždy jsme však ztroskotali v přesnosti zakončení. Své šance zahodili Staněk, Fiala, Sobotka. Po sérii rohů se nám podařilo skórovat. Náš odvrácený roh se dostal k Šabakovi, ten vrátil mí do vápna, kde se sám před brankařem ocitl Kotlán a hlavou rozvlnil síť. Kdo si myslel, že to půjde samo tak se mýlil. Začali jsme dělat pod tlakem soupeře chyby a hosté trestali. Po nařízeném přímém kopu se krásnou technickou střelou prezentoval Možíš (mladší bratr střelce branky v zápase KP mužů FC Moravský Krumlov-1.FC Kyjov). Do poločasu se již nic nezměnilo 1:1. O poločasu jsme opět nabádali kluky k trpělivosti a hlavně se uklidnit. Do druhého poločasu jsme přišli s větší aktivitou. Bohužel dlouho jsme se opět nemohli prosadit v koncovce. V 81.min. nám zajistil všechny body Staněk. Kdy přesnou přihrávku před vápnem zpracoval v pohybu a přesným lobem přehodil vybíhajícího brankaře 2:1. Tento výsledek nám zajistil všechny 3 body doma. Je však třeba říct, že utkání nám opět ukázalo naše nedostatky a hlavně nedostatky některých jedinců, které nelze odstranit během týdne. Záleží jen na některých hráčích, jestli budou mít sami vůli na sobě začít pracovat. Chceme ještě poděkovat těm fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Pokud budete mít chuť přijďte nás podpořit na těžké utkání do Blanska. Odjezd autobusu v sobotu v 9:00 od Blondýny.

FC Moravský Krumlov– 1.FC Kyjov 4:1 (1:1)

Branky: Hladký, Zoufalý, Ševčík, Šiška - Basta