Jdi na obsah Jdi na menu

Starší dorost
 
FK APOS Blansko - FC Moravský Krumlov 5:1 (2:0)
Branky: 2 Zouhar, 2 Blatný, Rek – Sobotka
 
FC Moravský Krumlov
Sestava:Tauvinkl- Hybler, Matějka, Kotlán, Houdek (70 Navrátil), Vystrčil, Staněk, Šabaka (C), Schwarz (70 Hladký) – Sobotka, Fiala (30 Kolegar)
Náhradníci: Kolegar, Hladký, Navrátil,Čech
 
FK APOS Blansko
Sestava: Hlaváček - Jarůšek, Cupal (45. Juránek), Rek, Paděra – Šplíchal - Sedláček, Zouhar (C), Vašák ( 67. Píštělka), Blatný – Bayer (60. Majer)
Náhradníci: Juránek, Majer, Píštělka, Hepp, Juran
 
Vědělo se, že zápas s Blanskem nebude procházka růžovou zahradou. V předchozích zápasech jsme měli více štěstí a dokázali jsme zvítězit bojovností. Bohužel jsme se na soupeře takticky připravili,ale realizace byla nulová.
V 7. minutě ještě domácí Zouhar za vápnem nachystal míč na penaltu Šplíchalovi, který z první přestřelil. V 11. minutě Blatný zahrával rohový kop, nakroutil ho do branky a důrazný Zouhar zasadil míč do sítě - 1:0. V 25. minutě po zahrávaném rohu Blatného, jsme odvrátil míč na velké vápno, ale nešťastně se vrátil balón na volného Reka, který sám před brankářem zakončil po zemi k tyči - 2:0. Pomezní sice signalizoval ofsajd, ale míč šel od našeho hráče ikdyž domácí využil svého postavení. V 30 minutě musel být vystřídán Fiala, který dostal již za začátku utkání varování v podobě žluté karty a hlavní sudí se rozhodl být na něj přísnější. Naše ojedinělé akce končili již v zárodku, kdy nikdo na sebe nechtěl vzít zodpovědnost a raději se míče zbavoval. V 36. minutě dostal Sobotka míč za obranu, domácí brankař Hlaváček to stačil ještě vyřešit včasným vyběhnutím a uklidil míč do autu.
 
Ve 49. minutě se zhostil Paděra volného přímého kopu z poloviny hřiště, nacentroval ho na penaltu Zouharovi, který zpracoval a mezi Kotlánem a Matějkem se uvolnil a zavěsil do sítě - 3:0. V 51. minutě Šplíchal vybídl skvělým brejkem zleva Blatného, který zatáhl do vápna a vybíhajícího brankáře krásně obhodil - 4:0. V 59. minutě Vašák vysunul pěkným pasem Sedláčka, ten nacentroval na Šplíchala, který hlavou orazítkoval břevno a důrazný Blatný dorazil - 5:0. Naše obrana najednou byla jeden velký průchoďák. V 73. minutě si domácí obránci komplikovali život nepřesnou přihrávkou.Využil toho důrazný Sobotka, který se dostal do vyložené šance. Brankař si počkal co udělá ale Sobotka zbrkle hlavičkoval míč přímo do rukavic.  V 75. minutě po nedorozumění domácích obránců se Sobotka dostal do zakončení a překonal domácího Hlaváčka. Dobíhající obránce ve skluzu míč z branky vykopnul, ovšem míč asi pár centimetry překročil brankovou čáru a pomezní ukázal gól - 5:1. V 78. minutě dostal míč domácí Šplíchal, který razantní střelou z 20 metrů protáhl Tauvinkla. V 81. minutě Vystrčil  dal míč za obranu Sobotkovi, ale brankař Hlaváček si nadvakrát s míčem poradil. V 84. minutě ještě domácí Mayer orazítkoval břevno. Výkon celého týmu byl alarmující. Doufáme, že se poučíme z chyb a další zápas doma v neděli 20. 9. 2009 v 10:15hod. proti Starému Lískovci bude víc o srdíčku.
 
 

Mladší dorost
 
FK APOS Blansko - FC Moravský Krumlov 4:0 (1:0)
Branky: Sedlák 3, Trávníček