FC Moravský Krumlov - Blansko 1:2 (1:0)

Branky: Staněk - Juránek, Vašák

Sestava:

Tauvinkl, Hybler, Kotlán, Kabelka, Navrátil, Šabaka, Staněk, Matějka, Hladký M., Vystrčil, Holý – Kolegar, Houdek, Hladký V.,Šlapanský, Čech

První půlka byla ve znamení neproměněných šancí na obou stranách. V první byl Staněk, který z pravé strany se řítil sám na brankáře. Se zakončením se ukvapil a poslal míč do míst kde se již hostující brankař pokládal. Na druhé straně jsme měli štěstí  kdy se středem uvolnil hostující útočník, ale míč místo do prázdné brány poslal nad bránu. Ve 40min se po standardní situaci dostal míč k Matějkovi, ten poslal míč na Staňka a ten se již nemýlil 1:0. Do šaten se šlo z vesela.

Po změně stran jsme se snažili udržet míč co nejdéle na polovině soupeře. Prvních deset minut byl náš výraz hry takový  jak jsme si řekli. Po chybě ve středu hřiště jsme odvrátili míč na rohový kop. Bohužel míč proletěl bez našeho povšimnutí celým malým pokutový územím a ani brankař Tauvinkl nebyl v té chvíli moc jistý. Nikým nekrytý hráč na zadním rohu malého vápna vyrovnal hlavičkou 1:1. Za nedlouho se situace opakovala. Středem hřiště se řítil sám hostující hráč bez atakování. Určený hráč ve stoperské dvojici si na včasné vystoupení nevěřil, tak nechal hostujícího hráče vystřelit. Střela byla ještě tečovaná a zapadla rovnou do levé šibenice 1:2. Od této chvíle bylo jasné, že se hosté nikam nepohrnou. Hráči chtěli ještě něco s výsledkem udělat, bohužel nebylo dostatek sil. Po zápase většina padla vyčerpáním na zadek. První poločas se nám s menšími okénky podařilo dodržet taktické pokyny. Druhý poločas se po obdržené brance narušilo taktické myšlení a hráči nedodrželi  co jsme si přecevzali. Naše situace se tím ještě víc zkomplikovala. Toto mužstvo si však nezaslouží hrát o sestup a věříme ve zlepšené výkony. Vždyť ani jeden zápas nebyl z naši strany vyloženě výsledkový propadák a vždy jsme byli jen o gól pozadu. Štěstí se musí už usmát i na naše hráče