Starší dorost

Sestavy:

FC Moravský Krumlov

Tauvinkl-Houdek (87 min. Hladký V.), Kotlán, Matějka, Navrátil, Šabaka, Vystrčil , Kabelka, Schwarz (87min.Kolegar),, Holý Staněk-Čech, Šlapanský

Kvalitní zápas měl z naši strany rozdílné poločasy. V prvním poločase jsme diktovali tempo hry a dostávali jsme se do šancí, které jsme neproměnili. Největší měl v 10min. Staněk, kdy se řítil sám na bránu. Při zakončení mířil co nejpřesněji k tyčce, až míč skončil jen na boční síti. Potom měl ještě domácí brankař několik zákroků, které nám vnesly smutek do tváří. Poločas skončil smírně 0:0.

Druhý poločas byla vidět větší snaha domácích utrhnout všechny body pro sebe. Naše hra začala být opatrná a ojediněle jsme získávali míč pod kontrolu. Zhruba v polovině zápasu se začal tlak soupeře stupňovat i příchodem čerstvých sil. Našim hráčům však síly začaly ubývat rychleji a několik zákroků musel i ukázat brankař Tauvinkl. Když už byl překonán tak ho nahradil na brankové čáře Matějka anebo Kabelka. Bohužel se nám už nepodařilo udržet tlak hostů a ti v 85min. rozhodli o svém vítězství. Se zdviženou hlavou však můžeme již v sobotu přivítat dalšího kvalitního soupeře Spartu Brno. První domácí kulisa by nám mohla pomoci a fandi, budou náš 12tý hráč pokud se přijdou podívat.