Jdi na obsah Jdi na menu

FC Moravský Krumlov – FC Kuřím   5:3 (2:0)

Branky: 2xHolý,2xKabelka,Staněk

Starší dorost

Sestavy:

FC Moravský Krumlov

Tauvinkl-Houdek, Kotlán, Matějka, Navrátil, Hladký V.(46min.Šabaka), Vystrčil (89min. Šlapanský), Kabelka, Schwarz, Holý (85min.Kolegar), Staněk-Čech
 

V důležitém domácím utkání jsme v neděli 28.3. 2010 přivítali FC Kuřím. Tento zápas se odehrál na bezvadně připraveném hřišti v Rakšicích. Tento soutěžní ročník je vzácně vyrovnaná tabulka a každý zisk bodů je posun o několik příček do předu. Pro psychickou podporu jsme potřebovali uspět. Hráči byli nabádání již od začátku zápasu k důrazu a hrou do předu. Začátek zápasu jsme se nemohli chytit, ale paradoxně nám pomohla první standardní situace. Po rohovém kopu Staňka se prosadil Holý a hlavičkou ve 4 min. uklidňuje hráče svou první brankou v soutěži 1:0 (podzim hostoval v H.Kounicích). Hra se z naši strany zklidnila a postupně jsme zvyšovali tempo. Do slibné šance se v 25 min. dostal Staněk, ale svou akci zakončil do boční sítě. V 30 min se opět ocitl ve stejné šanci a tentokrát nedal hostujícímu brankáři šanci 2:0. Do poločasu jsme ještě ohrozili soupeře střelou do břevna po standardní situaci Kabelky. Do šaten se šlo za příznivého výsledku 2:0.

 Druhý poločas nám opět vyšel. Ihned po rozehrání se křižný balon dostal ke Staňkovi, který prodloužil Holému. Ten ještě na poprvé neuspěl, ale důsledným dohráním se mu podařilo z nulového bodu míč poslat do prázdné brány 3:0. Tato branka nás měla nakopnout, jenže opak byl pravdou a spíš nás uspokojila. Začali jsme vytvářet chyby a soupeř nás začal trestat. Po nesoustředěném výkonu obranné čtveřice se hned 2x středem hřiště osamoceně řítil soupeřův útočník a ani jednou se nemýlil. Zápas se zdramatizoval a najednou to bylo 3:2. Ještě měl šanci Kabelka, kdy jeho dorážka skončila ještě na břevně. Soupeři se podařilo vyrovnat kdy po trestném kopu v 70min. z 20m se podařilo obstřelit naši zeď 3:3. Soupeř byl na koni a začali jsme se obávat nejhoršího. V 71min. vzal na sebe zodpovědnost nejzkušenější hráč Kabelka a tváří v tvář domácímu brankaři nedal šanci 4:3. V 79 min. se opět prosadil Kabelka a definitivně dal klid na naše kopačky 5:3. Příští zápas nás čeká derby s 1.SC Znojmo B.

 

Mladší dorost

FC Moravský Krumlov– FC Kuřim   5:1 (4:0)

Branky: Kopeček

Sestava: Čech-Hladký T., Šiška, Reksa, Šedrla, Zpěvák, Černý, Probošt, Hladký J., Kopeček, Houdek- Urbánek,Štěpanovský