1.FC Kyjov  - FC Moravský Krumlov 0:0 (0:0)

Starší dorost

Sestavy:

FC Moravský Krumlov

Čech - Schwarz, Kotlán, Kabelka, Navrátil, Houdek, Šabaka, Staněk, Hladký M., Holý, Kolegar – Hladký V., Černý, Hladký J., Urbánek

Obě mužstva jsou ohroženy sestupem a proto si nikdo nemohl dovolit udělat chybu. V tomto duchu se odvíjel celý zápas. Hráči Kyjova se ze začátku snažili diktovat tempo hry, ale ztroskotávali již na naši nově organizované obraně. Naši největší šanci měl Houdek. Domácí gólman si nerozuměl se stoperem a míč mu při odrazu od země vypadl. Houdek hlavou míč v záklonu hlavičkoval do brány, kde domácího gólmana zastoupil další obránce. Jinak první poločas se hrál v poklidném tempu ojedinělé akce Možíše jsme bravurně ohlídali. Druhý poločas byl o trochu víc z naši strany odvážnější. S tím bylo i související riziko rychlích protiútoků a v jednom případě hasil Kabelka za cenu žluté karty. V 80 min se neudržel již domácí hráč a byl vyloučen za řeči. Naše tempo se začalo stupňovat a první trest mohl přijít z kopaček Hladkého V. V pokutovém území napálil míč levačkou a překonal domácího gólmana. Míč se však odrazil od břevna metr do hřiště. O stejné se za chvíli pokusil Kolegar, ale jeho pokus dopadl stejně. Staněk už mířil do prázdné brány, když mu obránce ještě míč odkopl z brankové čáry. Zápas, skončil 0:0, ale škoda nevyužitých šancí. Doma v neděli přivítáme Blansko a máme tomuto soupeři co vracet.