FC Moravský Krumlov –  Sparta Brno B  0:1 (0:0)

Starší dorost

Sestavy:

FC Moravský Krumlov

Tauvinkl-Houdek (70min. Hladký), Kotlán, Matějka (ČK 89min), Navrátil, Šabaka,Vystrčil (30min. Kolegar), Kabelka, Schwarz, Staněk, Holý- Hybler, Šlapanský, Čech

Zápas se Spartou Brno měl obrácený scénář jako na podzim 2009. To jsme vyhráli 1:0 a byl vyloučen Ianosteac (Sparta). Tentokrát jsme prohráli 0:1 a byl vyloučen v 89min. Matějka (první vyloučený hráč v sezoně 2009/2010).

Po pravdě říci, tak náš soupeř si vítězství zasloužil. V soubojích byl důraznější a aktivnější ve hře. Naše hra byla ustrašená s mnohými chybami. Jediný světlý moment byl v 44 min, kdy po faulu na Staňka se kopal pokutový kop. Protože byl faulovaný první určený, tak šel kopat druhý určený Holý. Ten chtěl oslavit své 18 narozeniny brankou. Bohužel ležérně kopnutá penalta šla vedle pravé tyče a ukončila první poločas.

Druhý poločas oproti předchozím zápasům padl z naši strany do podprůměru. Na hře nebyla vidět chuť po vítězství a v defenzivě byli okénka. V týdnu je slabá účast na tréninkových jednotkách a to se musí někde ukázat. Soupeř jednoduše využil několikeré naše zaváhání a po špatně odvráceném míči se prosadil dorážkou z malého vápna.

Po zápase nebyla vidět, žádná skleslost a jako kdyby nikomu nevadila předvedená hra. Na zápas s Kyjovem bychom se měli oprostit od problémů všedního života (maturity, závěrečné zkoušky, rozchody s přítelkyněmi atd), vyčistit si hlavy a poprat se o body a hlavně se vrátit ke své hře.