Jdi na obsah Jdi na menu

 

O pohár starosty města Ivančic

Tohoto turnaje hraného 28.12.2009, se zúčastnilo celkem 10týmů z toho 6 brněnských.
Samotné 1.FC  přijelo hned se třemi družstvy ,takže bylo jen otázkou,který z těchto týmů
si pohár odveze.
Hrálo se ve dvou skupinách po pěti, sys. 4+1. Našim klukům se nedařilo a skupinu prohráli a tak na nás zbyl jen souboj o nepopulární  předposlední místo.Tento souboj skončil nerozhodně 1:1 (náš stř.Tuza) a po penaltách které proměnili -  Tuza a Dvořáček skončili na 9.místě.
Turnaje se zúčastnili hráči  Holátko,  Sláma, Tuza, Dvořáček, Oliva, Kočí, Sobotka, Novosad, Jelínek

Konečné pořadí:
1.FC Brno B                       
2.FC Brno A
3.Svratka Brno
4.Brno 98
5.Zbýšov
6.Židenice B
7.Velká Bíteš
8.Židenice A
9.Mor.Krumlov
10.Ivančice

Bystrc Cup

 

V sobotu 2.1.2010 na půdě brněnské haly Vodová, kde pořádala turnaj Dosta Bystrc se našim žáčkům, už dařilo lépe, leč potřebné štěstíčko se nepřiklonilo.
Hrálo se ve dvou skupinách po pěti týmech sys.. 4+1.

  • M.K-Blansko 1-6

Naši začali proti favoritovi turnaje(který točil dokonce tři čtveřice)nebojácně ,a už ve 2.min vedli gólem Dvořáčka, nicméně to vydrželo jen do 5min., kdy soupeř vyrovnal a vzápětí si zastřílel.

  • M.K-Slovan Brno 2-5

Kluci rychle prohrávali už 0:2,dokázali však srovnat góly Slámy a Urbánka, pak přišla série 3tyček a soupeř trestal

  • M.K-Slatina Brno 3-1

Toto utkání mělo jasný průběh střelci Sláma,Dvořáček a Tuza

  • M.K-Starý Lískovec 2-3

Opět jsme rychle prohrávali velmi lacinými brankami už 0:3,  nicméně žáčci bojovali, ale vyrovnat nestihli,střelci Oliva a  Urbánek.



Zápas o sedmé a osmé místo

  • M.K. – Dolní Kounice  4 - 1

střelci - 3 Dvořáček, Tuza


Sestava: Holátko, Sláma, Tuza, Urbánek, Dvořáček, Oliva, Kočí, Sobotka

Na tomto turnaji jsme měli na lepší umístění, ale chtěl bych klukům poděkovat za bojovnost, kterou jak doufáme si přenesou i do jarní sezóny.

Konečné pořadí  1. FK Blansko
                            2. FC Bystrc
                            3. Tišnov
                            4. Slovan Brno
                            5. Brno Kohoutovice
                            6. Starý Lískovec
                            7. FC  Moravský Krumlov
                            8. Dolní Kounice
                            9. Brno Slatina
                            10. Rousínov
                                                                                     
                                                                                                      Nahodil Jan