Jdi na obsah Jdi na menu

Zapojte se do tvorby all-stars týmů všech mužských krajských soutěží! Jste-li hráč, trenér, funkcionář, rozhodčí, fanoušek hlasujte a pomozte vytvořit opravdu ty nejlepší týmy KP, 1. A třídy skupiny A, 1. A třídy skupiny B, 1. B třídy skupiny A, 1. B třídy skupiny B a 1. B třídy skupiny C. Nikdo se nedozví, jak jste hlasovali, bude zveřejněn výsledný počet bodů, který jednotliví hráči v nominaci dostali. Sestava každé ze soutěží bude zveřejněna při minimálním počtu 70 došlých e-mailů! 

Nejužitěčnější hráči

Zašlete nominaci pěti fotbalistů, kteří jsou podle Vás nejužitečnějšími hráči jedné ze soutěží (KP, 1.A sk. A, 1. A sk. B, 1.B sk. A, 1. B sk. B nebo 1. B sk. C). Jejich pořadí očíslujte. Za Vaše zařazení na 1. místo dostane zvolený fotbalista 5 bodů, za 2. 4, za 3. 3, za 4. 2 a za 5. 1 bod. Pokud zašlete pouze nominaci na nejužitečnějšího hráče, tak vaši nominovaní dostanou automaticky jeden hlas do pořadí do all-stars týmu soutěže.

All-stars

Při zaslání Vaší ideální jedenáctky soutěže, dostane každý se zmíněných fotbalistů jeden hlas do pořadí. Jedenáctka s nejvyšším počtem hlasů bude poté prezentována na portálu jihomoravskyfotbal.cz.

Jak volit?

Hlasy můžete posílat na e-mail: pesek2@post.cz. Do předmětu zprávy napište: All-stars a soutěž do jaké hlasujete (KP, 1.A sk. A, 1. A sk. B, 1.B sk. A, 1. B sk. B nebo 1. B sk. C). Sestavy, nominace pište přímo do textu mailu, nepřidávejte žádné přílohy! Sestavy, které se objeví v diskuzích zde na portálu, nebudou do celkového hodnocení započítány!

Do kdy?

Vaše sestavy zasílejte nejpozději do středy 17. června do 20:00.