16.kolo KP dorostu:

FC MK – Slatina 3:0 ml.

Sestava: Bogner,Kolegar,Staněk,Hybler,Hladký M,Brchaň, Vystrčil, Zoufalý, Pecina, Kotlán, Vinkler

Střídali: Hladký J,Černý,Čech

Mladší dorostenci nastoupili proti poslednímu celku tabulky KP s velkým nasazením.Dařilo se jim kombinovat,přecházet do útoku a vytvářet si šance.Dlouho se jim však nedařilo dát gól.Podařilo se jim to až přesným pasem Staňka alá David Beckham od půlící čáry na útočníka Kotlána za obranu,který v klidu zakončil 1:0.Zanedlouho už to bylo 2:0, když osamocený Kotlán doklepával do prázdné brány gól hlavou. Během první půle se hrálo pouze na hostující straně.K větším šancím jsme se už nedostali,a tak první poločas skončil 2:0.

V druhé půli pokračovala převaha domácích,ale žádná z naších šancí neskončila gólem,až po průniku Staňka,který prošel až k velkému vápnu a vzápětí byl faulován.Byl nařízen volný přímý kop,ke kterému se postavil Bogner.Ten prostřelil vše,co mu stálo v cestě 3:0.Deset minut před koncem jsme museli dohrávat bez zraněného Staňka,ale i tak mladší dorost dokázal vedeni bezpečně udržet.Hosté se k žádné vážnější šanci za celý zapas nedostali a tak mohl mladší dorost slavit výhru 3:0,který potvrdil slušným výkonem na domácím  hřišti.