V sobotu 18.7. jsme hráli první ostrý přátelský zápas staršího a mladšího dorostu na umělé trávě ve Velkém Meziříčí.

Stručně:
V prvním poločase soupeř v 45.min. zahodil největší šanci,kdy po samostatném nájezdu Tauwinkl v poslední chvíli vyrazil míč na roh.
Ve druhém poločase se z malého vápna v 52.min. netrefil mezi tyče tísněný Fiala, v 75.min. samostatný nájezd Švéda zakončil vedle levé tyčky.V 83.min. soupeř z dálky překvapil  v té chvíli střídajícího Urbánka.Stav utkání nakonec 1:0 pro Vel.Meziříčí.

Mladší dorost byl doplněn o starší.V průtrži mračen se nakonec  obě mužstva rozešli smírně 0:0, bez velkých šancí na obou stranách.

Trénink v pondělí,středa a pátek v 16:30.

Přátelské utkání staršího dorostu M.Krumlov-Horní Kounice (muži A) ve čtvrtek 23.7. v 18:00 na hlavním hřišti v Moravském Krumlově a v neděli 26.7. st. a ml. dorost ve 14:00/16:00 v Břeclavě.