1. SC Znojmo B – FC Mor. Krumlov 1:4 (0:1)

Branky: 73. Zifčák L. – 38. a 65. Zelníček, 52. Procházka, 55. Vlašín

1.SC Znojmo B: Mucha – Palička, Jedlička, Helebrant (74. Kučera), Adámek – Procházka, Hycl, Willman, Uchytil – Zifčák J. (74.Šuráň), Zifčák L.

FCMK: Bogner – Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera – Procházka, Záviška, Šeiner (86. Kabelka), Zelníček, Vlašín (88. Anders) – Vybíral (68. Březina)

V sobotu odpoledne se střetly dvě mužstva z čela tabulky, čemuž odpovídala i Obrazekpředvedená hra. Domácí zejména v prvním poločase dobře kombinovali, my jsme naopak využívali každou příležitost k rychlému brejku. V prvním náznaku šance se objevil v 7. minutě J. Zifčák, když po dlouhém autovém vhazování až na penaltu vysoko přestřelil. My jsme kontrovali střelou Zelníčka z 10. minuty po Vybíralově přistrčení, kterou s námahou vyrazil brankář domácích na roh.  Šeinerem rozehraný roh našel hlavu Hlučila, který ovšem hlavičkoval nad. V 36. minutě hlavičkoval po centru Procházky    Vlašín  opět nad. O dvě minuty později jsme se již poprvé radovali. Zelníček si zpracoval odražený míč a zpoza velkého vápna trefil levou šibenici. O výsledku zápasu rozhodl začátek druhé půle, kdy jsme výborně vyřešili brejkové situace a rozhodli o výsledku. V 52. minutě putoval míč po ose Vybíral, Zelníček až k Procházkovi, který střelou na bližší tyč zvýšil na 0:2. V 55. minutě uvolnil Vybíral Procházku, který naservíroval Vlašínovi míč téměř před prázdnou bránu a o zápasu bylo prakticky rozhodnuto. V 65. minutě tečovala zeď domácích střelu Zelníčka do protipohybu Muchy, 0:4. Z mnoha dalších šancí jsme již nedokázali skórovat, a tak stanovil konečnou podobu výsledku L. Zifčák.