FC Kuřim – FC Moravský Krumlov 3:0 (0:0)

Sestava FC Moravský Krumlov: Tuvinkl-Houdek, Hybler, Matějka, Navrátil, Schwarz, Staněk, Šabaka, Vystrčil, Kotlán, Fiala

Střídali: Hladký, Kolegar, Švéda

Sestava Kuřimi : Hochman - Babák, Klimeš, Kozumplík, Hovhannisjan, Smíšek, Peřina, Trtílek, Mitvalský, Homola, Kovařík

Střídali : Malásek, Adday, Stříž, připraven Tišnovský

Prvních 20 minut utkání jsme ovládli hru a domácí se nemohli dostat do tempa. Bohužel jsme nedokázali soupeře potrestat. Domácí po pitné přestávce ožili a obraz hry se obrátil. Soupeř si vytvořil 3 slibné šance, které jsme za pomocí obrany a brankáře  vyřešili. Zvláště slalom Michala Trtílka bravurně vyřešil Tauwinkl, kdy reflexně vyrazil v poslední chvíli míč na roh.
Do druhé půle jsme nastoupili nekoncentrovaně, a soupeř se dostával do nadějných příležitostí. V 60. minutě hrubě chybovali oba stopeři a sám před brankářem Luboš Homola proměnil 1:0. Vůlí po vyrovnání jsem se dostávali do zakončení. Fiala nastřelil tyčku a 2x jsme zaváhali v nadějných pozicích. Pořekadlo „nedáš, dostaneš“ se opět naplnilo. Michal Trtílek, se ve vápně pěkně uvolnil, nevymýšlel žádnou další fintičku a chladnokrevně proměnil 2:0. Poslední branku těsně před koncem přidal Levon Hovhannisjan, který se z pozice levého obránce dostal po rychlé kombinaci sám před brankáře a skvěle zakončil 3:0. Touto prohrou jsme se dostali na dno tabulky a situace není zrovna růžová. Hráčská kvalita je sice hezká, ale pokud ji nedokážeme prodat v zápase, tak nemůžeme pomýšlet na nějaké úspěchy.

Příští kolo na domácím hřišti přivítáme mužstvo 1.SC Znojmo B v neděli 10:15. Je možný,že za hosty nastoupí i hráči z A mužstva dorostu, který hraje doma v sobotu s Olomoucí B. Přijďte se podívat a podpořit nás svým fanděním. Věříme, že se konečně smůla zlomí a přibudou nějaké body.