Jdi na obsah Jdi na menu

 

M. Krumlov - Poštorná     4-1  (poločas 4-0)

statistiky:

Branky: Sobotka 7., 21., Vybíral 28, Machotka 39
Rohy: 9-2, fauly 10-8, střely 32-4, offside 7-0

Sestava: Eliáš- Vošmera, Hlučil, Horák, Kabelka - Březina, Zelníček, Machotka, Laml,- Sobotka, Vybíral

Střídání - Vlašín, Tauvinkl

K prvnímu přípravnému utkání na zimním turnaji v Mikulově nastoupilo naše mužstvo se čtyřmi dorostenci  v základní sestavě proti slabému soupeři, který hraje I.B třídu. Konečný výsledek je pro něj příznivý, neboť naši hráči zejména ve druhé půli nedali spoustu šancí. Nemá smyslu se příliš rozepisovat o průběhu utkání, neboť režii zápasu jsme měli jednoznačně pod kontrolou. Dobře se uvedli všichni dorostenci, další dostanou příležitost v následujících utkáních. Děkujeme všem fandům za to, že vážili cestu a přijeli hráče povzbudit. Příští zápas hrajeme proti lepšícímu se Mikulovu (sobota 31.1. od 14.00, v prním zápase porazil Bořetice 3-1).

T/3