Jdi na obsah Jdi na menu

MK - Bohunice 2:0 (0:0)

Sestava: Bogner - Vošmera, Horák, Hlučil, Kabelka - Vlašín, Záviška,
Zelníček, Laml - Březina, Vybíral


Střídání: Procházka, Žák, Anders


Branky: Procházka 2

ObrazekV parném nedělním odpoledni jsme chtěli potvrdit bod z Tasovic a v prvním domácím utkání předvést kvalitní výkon. Naše vítězství se nerodilo vůbec lehce, soupeř byl velmi kompaktní a prezentoval se takticky vyspělou hrou.Bohunice v prvním poločase dobře kombinovaly, jejich hráči vyhrávali osobní souboje. Na našich kopačkách byla patrná nervozita a z ní pak pramenilo mnoho nepřesností.
 
Ve druhém poločase jsme se uklidnili a postupně převzaliiniciativu. Z našeho narůstajícího tlaku jsme nakonec Procházkou vstřelili  dvě hezké branky - nejprve po centru Horáka a poté přihrával nezištně Zelníček.
 
V sobotu nyní hrajeme na Spartě a nečeká nás nic lehkého.
 
Celé mužstvo blahopřeje Jirkovi Všetulovi k životnímu jubileu a děkuje divákům za vydatnou podporu.
 
 
 
 T/3
 
 
 
 
 

K zápasu :

Bob Smrček (trenér): V těžkém bojovném utkání za velkého tepla se nám podařilo porazit  po houževnatém výkonu velmi kvalitního soupeře z Bohunic.
 
 
Milan Michálek (M-sport): Zlepšenou hrou po změně stran jsme dostali Bohunice pod tlak. Soupeř se představil v dobrém světle, o to je naše vítězství cennější.
 
 
 

Náhledy fotografií ze složky MK A - Bohunice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Něco veselého

(ivča, 12. 4. 2013 12:12)

Dobrý den, celý den. Mám pro Vás tip, je to nová možnost, jak vydělávat z domova, perfektní na jarní večery!! Pro mě to je skvělá možnost výdělku a je to až neuvěřitelné. Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček. Více info na Nadhled.Web2001.cz