Mor. Krumlov – Velká n.V. 3:1 (1:1)

Góly: 39. Hlučil, 78. Záviška, 90. Kabelka – 36. Laga

Mor. Krumlov: Bogner – Klodner, Hlučil, Horák, Vošmera D.– Laml (89. Kabelka), Záviška, Zelníček, Procházka – Anders (81.Březina), Vybíral

Velká: Sládeček – Škopík, Laga, Štefánek B., Vávra – Kohút M. (80. Pavlinec), Machálek, Valášek, Miškeřík – Kučera, Kohút P.

ObrazekSkóre otevřeli jako první hosté. V 36. min. zahrávali z pravé strany roh, míč dolétl až na malé vápno, odkud bylo pro Lagu malinou ho posunout do branky. O tři minuty později Krumlov vyrovnal. Vybíral byl faulován kousek od vápna a Hlučilova rezolutní levačka poslala balon ke vzdálenější tyči. Druhý poločas vyzněl jasně pro domácí, kteří si kromě dvou vstřelených branek ještě vytvořili čtyři vyložené šance. Ta první se udála v 56. minutě. Vybíral vysunul Anderse, jenž pelášil sám na Sládečka a mířil těsně vedle. V 67. min. Vybíral přihrál před brankou Zelníčkovi a záložník trefil pouze Sládečka. V 71. min. akce krumlovských útočníků skončila nepřesným přelobováním vybíhajícího Sládečka a v 86. min. po centru zleva Vybíral zblízka pálil do gólmana Velké. To už však domácí v bílých dresech vedli 2:1. V 78. min. dostal od Vybírala míč do běhu Zelníček. Ten ho na levém křídle zatáhl až k brankové čáře a nacentroval Záviškovi, který se nemýlil. Na konečných 3:1 dával čerstvý muž z lavičky. Vybíral prošel velkým čtvercem a předložil balon jako na zlatém podnose Kabelkovi, pro něhož už nebylo problémem hosty definitivně dorazit. Tým z Velké, hrající v červeno-černé kombinaci, tahal po přestávce za hodně krátkou část provazu. Teprve šestnáctiletého brankáře domácích Bognera, který dnes v áčku svého klubu premiérově zaskakoval, pořádně otestoval jen v 77. a 82. minutě. Lagova hlavička šla přímo do něho a v souboji s Kučerou mu pomohla tyč.