Jdi na obsah Jdi na menu

MK A – Ratíškovice  4:2 (1:2)

Střelci: Vybíral, vlastní, Zelníček, Šeiner

Sestava: Bogner - Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera – Laml, Zelníček, Machotka, Procházka -  Anders, Vybíral

Střídali: Šeiner, Březina

 

Pochmurné počasí a pohoda obou mužstev, které hrají klidný střed tabulky,tak vypadala atmosféra před zápasem.
Hned ve druhé minutě si to Klodner namířil k soupeřově bráně, hráči jako by nereagovali a tak Kloub přesnou přihrávkou našel Staně Vybírala a ten dává do prázdné brány na 1:0. Obě mužstva předváděla dobrý fotbal a tak bylo na co koukat, svůj podíl na tom měl i dobrý rozhodčí, který nijak hru nekouskoval a to oběma soupeřům vyhovovalo.Další pohledná akce však vyšla soupeři a po zaváhání našeho gólmana a obrany dostáváme branku na 1:1. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a byla znát touha po bodech od obou mužstev. Po zaváhání jednoho z naších stoperů neodhadl dobře situaci gólman Bogner a pozdním vyběhnutím zavinil svým  zákrokem penaltovou situaci, penaltu proměnil hostující kapitán do protipohybu gólmana 1:2. Do konce poločasu naši hráči předváděli nadále dobrý fotbal, obzvláště Vybíral byl k nezastavení bohužel do poločasu se stav již neměnil.
Po přestávce se však na hřiště vrátilo naše mužstvo s jediným cílem a to vrhnou vše do útoku. Straka by řekl ,,pouštní bouře" , obránci soupeře se měli co ohánět, bohužel však toužená branka nepřicházela. Několik akcí Vybírala a Zelníčka volali po brance, dobré zákroky gólmana a obětavá hra drželi soupeřovi naděje. Trenér Smrček vytáhl trumf v podobě dvojího střídání, hřiště opustili Anders a Machotka, nastoupil Březina, Šeiner. Poté se náš tlak stupňoval, nikdo z diváku v té době nepochyboval, že by gól našich hráčů nepřišel.V tu dobu přišla chvíle mladého gólmana Bognera, který po ojedinělé akci soupeře podržel a dobrým zákrokem zavelel k velkému obratu. Znovu to byl Klodner, který svým průnikem po pravé straně a následném prudkém centru donutil soupeře dát si vlastní gól 2:2. Pak na lehce podmáčeném trávníku bylo jen jedno mužstvo, byla to hra po které volá každý fanda. Vybíral, Zelníček a Březina -  svou rychlostí nedávali soupeři šanci, naše obrana veškeré snahy soupeře likvidovala už v zárodku. Z velkého tlaku vznikla i standardka, míč si chystá k rozehrávce Vošmera , krásný centr na zadní tyč a Zelníček se hlavou prosazuje 3:2.Za několik minut probíhá závěrečné jednání tohoto parádního představení, Procházka obchází obránce a před skandující tribunou předkládá na zlatém podnose Šeinerovi, který ve skluzu uzavírá skóre na 4:2 .
Bylo to krásné fotbalové představení, kde se ukázala poctivá práce a trpělivost celého mužstva, herní projev který trenér Smrček ordinuje, slavil tentokrát zasloužený úspěch.

V.V.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dík

(Petr, 1. 6. 2009 18:29)

kluci včera druhou půlku fakt krásnej a dramatickej zápas až do konce,škoda blbých dvou golů,ale jinak to bylo nádherný,i atmosféra na tribuně byla snad skvělá,jen tak dál