Sestava: Novotný - Vošmera, Horák, Kabelka, Klodner- Procházka, Zelníček, Záviška, Laml - Vybíral, Sobotka

Střídali: Žák, Březina, Anders

Rozhodčí: Hytych

Branka: Zelníček

ObrazekV okresním derby byl viděn výborný zápas s početnou diváckou kulisou, první poločas byli lepší hosté, ve druhém domácí. My jsme v průběhu týdne museli řešit veliký problém se zraněním Hlučila, šanci dostal Kabelka a rozhodně nezklamal. První gól jsme inkasovali z penalty, kterou nadvakrát proměnil Saiko. Druhý gól jsme dostali z rohu. Snížil Zelníček hezkou střelou z voleje. Je škoda neproměněných šancí za stavu 0-1, kdy svoje příležitosti nevyužili Kabelka, Zelníček a Procházka. V neděli zajíždíme na horkou půdu Hrušovan, kde budeme chtít opět bodovat!

T/3

Řekli po utkání:

Trenér -  Bob Smrček:
  Po obdržené brance z penalty jsme si vytvořili řadu příležitostí a převahu, bohužel jsme ji vyjádřili jen jedním gólem ze standardní situace. I tak bych chtěl ale kluky pochválit  za celý  druhý poločas a za to, že za stavu 0:1 utkání nevzdali a bojovali až do konce."