MK D ml. –  Líšeň B  1:1

Sestava: Čech Tomáš, Navrátil Marek,Kotlán Jiří, Hybler Lukáš, Hladký Michal,Řezáč Vojtěch,Vystrčil Lukáš,Zoufalý Tomáš,Černý Tomáš, Fiala Zdeněk a Hladký Jan

Střelec: Fiala

V závěrečném kole dorosteneckého turnaje v Líšni se utkal náš mladší dorost, který zastupoval za starší dorostence hrající ve stejnou dobu s celkem Znojma, s mužstvem Líšně "B" (mladší dorost) hrající moravskoslezskou divizi (po podzimní části na 6.místě).
 Do zápasu se kluci pustili s vervou a již v 9.minutě jsme se ujali vedení Zdeňkem Fialou, který využil zaváhání domácí obrany a přehodil domácího brankáře. Dalo by se říct, že to do poločasu byla jediná šance na obou stranách. Obrana nám hrála velice dobře a tak jediné co kluků vadilo byl povrch hřiště, který byl pro nás příliš rychlý a ukázal nám technické nedostatky. Na jejich omluvu ale musím říct, že někteří na takovém hřišti byli poprvé.
Druhá půle se taktéž odehrávala ve středu hřiště. Domácím se ale podařila zahrát ze strany jedna standartní situace, po které vyrovnali na 1:1.