Jdi na obsah Jdi na menu

Starší dorost:

FC Moravský Krumlov – 1.SC Znojmo B   0 : 1  (0 : 1)
 
Branky : Šabaka
 
Sestavy:
1.SC Znojmo B
Doleček, Peřinka, Muller, Ignácek, Tejkal, Chaloupka, Biháry, Štainer, Zach, Benda, Benda, Šabaka Roman – Bobeš, Čapoun, Juhaňák, Honz,
 
FC Moravský Krumlov
Bogner, Schwarz, Matějka, Houdek, Šabaka Ondřej, Vystrčil, Staněk, Fiala, Sobotka, Kotlán, Navrátil – Hybler, Kolegar, Švéda, Čech
 

V neděli 23.8.2009 jsme na domácí půdě přivítali hosty ze Znojma. Do tohoto zápasu jsme šli s cílem konečně zabodovat. Začátek utkání však lépe zvládali hosté a určovali tempo hry. Naše obrana odolávala, ale s přibývajícím tlakem jsme se dopouštěli chyb. Zbrklostí při řešení jednoduchých situací jsme nabízeli soupeřovi standardní situace. V 25.min. zahrávali hosté tři rohy za sebou. Ten poslední byl osudný, kdy míč proletěl celé malé vápno a hostující Šabaka (bratranec našeho kapitána) nikým neobtěžován míč usměrňuje do brány 0:1. Od této chvíle se obraz hry rapidně změnil a naši hráči chtěli ještě do poločasu vyrovnat. Do velké šance se dostal Fiala. Po přesném centru hostující stopeři míč podběhli, ale Fiala si nedokázal přesně míč zpracovat. Ještě jedna jeho akce skončila dřív než stačil zakončit, kdy jeho kličku do středu vystihl jeden ze stoperů. První střelu jsme vyslali v 38.min. kdy si o míč pohybem řekl stoper Matějka. Jeho střela šla však nad bránu. O vstřelení vyrovnávací branky si říkala akce Sobotky, který se prosmekl po levé straně a dal míč pod sebe na nabíhajícího Fialu, který opět zklamal v zakončení. Bohužel nejsme v útoku tak důslední a málo hráčů se nabízí. Ve 44. byl v pokutovém území faulován Schwarz. Nařízený pokutový kop však Staněk lehkomyslně zahazuje. Druhý poločas se hrál ve stejném duchu, tak jak se dohrával poločas první. Naši hráči se snažili o vyrovnání. Rychlím vyběhnutím stačil zneškodnit hostující brankař akci, kdy se do zakončení řítil Fiala. Naši však zbraně nezahodili a stále obléhali hostující obrannou zónu. Z našimi tutovými šancemi jsme nakládali ustrašeně. Švéda před konce utkání sice hezky, ale zbrkle zakončoval z první. Míč však netrefil přesně a nemohl bránu ohrozit. Za chvíli se Švéda prosadil po pravé straně, bohužel se sklopenou hlavou se těžko hledají spoluhráči. Jeho (ne)přihrávku (ne)zakončení nemuseli hostující hráči nějak zvlášť řešit. Nebezpečně vypadala přízemní střela z dálky Matějky. Konečnou tečku za utkáním udělala hlavička těsně vedle pravé tyče Kotlána. Po třech kolech máme za sebou 0 bodů a skóre 2:8. Druhý poločas v utkání s 1.FC Znojmo nám však ukázal, že není ještě nic ztraceno. Jen musíme zapracovat na odvaze se prosadit v zakončení. Příští týden odjíždíme na horkou půdu Sparty Brno B, kde se hostujícím týmům opravdu hraje těžko. Přesvědčilo se o tom i naše A mužstvo.

 

Mladší dorost:

FC Moravský Krumlov – 1.SC Znojmo B  1 : 3  (0 : 1)
 
Branky : Hladký Michal- Horák, Hověz, Kahaj