MK D ml. - Kyjov 3:1

Sestava: Bogner,Brchaň,Staněk,Hybler,Hladký M,Vinkler,Vystrčil,Kotlán,
               Černý,Tauvinkl,Řezáč

Střídali: Čech,Hladký J,Hladký T,Kopeček,Kolegar

ObrazekMladší dorost začal proti Kyjovu dobře.Od začátku se tlačil do útoku a bylo jen otázkou času kdy vstřelí gól.Podařilo se to Řezáčovi,když postupoval sám na brankáře a chladnokrevně zakončil.V útoku stále pokračovali.Další šance měli Kotlán,Řezáč a Tauvinkl.První půli mladší vyhráli 1:0.   Do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo. Bogner se v brance vyměnil s Tauvinklem a do pole přišli čerství hráči.Bohužel slibný stav se jim nepodařilo udržet.První střela na Tauvinkla a je vyrovnáno.Do 20. min stačili hosté otočit z 1:0 na 3:1 a bylo po zápase.Mladší si vytvořili řadu šancí a nebýt špatné koncovky a smůly mohli i otočit vývoj zápasu.Nejdříve Kopeček nastřelil břevno,Bogner postupoval sám na brankáře,obešel jej,ale brankář stačil ještě střelu vyrazit na roh.V poslední minutě Řezáč sám před brankářem mířil vedle.Mladší tedy sezónu zakončili na pěkném 7. místě.Nezbývá než popřát novým hráčům,kteří přijdou z žáků,aby se jim v dorostu dařilo.