MK D ml. – Šardice B 2:4

Sestava: Čech, Brcháň, Kotlán, Hladký, Hybler, Černý, Řezáč, Staněk, Vystrčil, Kopeček, Zoufalý

Střídali: Hladký, Tauwinkl

Dne 9.5.2009 nastoupil náš mladší dorost proti celku z horní poloviny tabulky Šardic B.Už v 1.min. prošel podél lajny Staněk a nahrával na úplně volného Kopečka,ten však míč netrefil.Heslo:”Nedáš dostaneš“ se tu ukázalo ve své míře dostatečně.Hosté se ve 20.min. dostali do své první šance a také ji využili.Prohrávali jsme 1:0.Ve 30.min. z přímého kopu trefujeme pouze tyč.Těsně před poločasem byl v pokutovém území faulován Staněk a rozhodčí nařídil pokutový kop,který s jistotou sám postižený proměnil.1:1.V první půle se nic už  nestalo a tak skončil první poločas 1:1.
Do druhé půle vstoupili lépe hosté.Už ve 45. min. se po zmatku v našem vápně dostal k míči hostující hráč,který toho využil a zvýšil stav na 1:2.My jsme však zbraně ještě nesložili a o pět minut později opět vyrovnali,když po závaru před hostující brankou se nejlépe zorientoval Staněk a vyrovnal svým druhým golem v zápase na 2:2.Tento stav vydržel pouze do 60.min.,když po úniku hostující hráč strhl vedení opět na stranu hostů. 2:3.Na tento gól jsme už bohužel nedokázali odpovědět a tak hosté pět minut před koncem pojistili své vedeni na 2:4.Škoda nevyužitých šancí ze začátku zápasu,protože by mohl tento zápas skončit i remízou.Dobrým výkonem se ukázal brankář Čech,který pochytal pár vyložených šancí hostů.Příští kolo zajíždíme do Blanska,které je prozatím na druhem místě v KP,byli bychom spokojeni,kdybychom odvezli alespoň bod.