Jdi na obsah Jdi na menu

MK D. ml.  - Znojmo 1:3
 
 
Sestava: Tauvinkl,Brchaň,Staněk,Hybler,Hladký M,Vinkler,Kotlán,Zoufalý,
 
               Černý,Slugeň,Řezáč
 
Střídali: Hladký J,Vystrčil
 
Mladší dorost nastoupil do zápasu se Znojmem v nejsilnější možné sestavě Jara.Bylo to znát i na hře,ale bohužel se střelecky nedařilo.V 15 min hosté vyzráli na obranu a dávají gól.0:1 Naši hráči se snažili útočit,bohužel chyběla finální přihrávka nebo přesné zakončení.Druhý poločas začali naši hráči dobře.Hned v úvodu si vytvořil obrovskou šanci Slugeň,ale netrefil bránu.O 5 min později už však mířil do černého a vyrovnal na 1:1.Radost z vyrovnání netrvala dlouho a hosté šli opět do vedení 1:2.Mladší však zbraně nesložili a snažili se dál hrát vyrovnaný fotbal.Velkou příležitost k vyrovnání měl Řezáč,který přelomoval gólmana,bohužel však netrefil.Nedáš dostaneš se nám opět vymstilo.Definitivní tečku za zápasem udělali hosté,když zvýšili své vedení na konečných 1:3.Mladším se nedá upřít bojovnost a snaha.Zvítězilo však zaslouženě zkušenější mužstvo.