FC MK D ml. – Sokol Přibice 6:0

Střelci: Staněk 2, Čech, Bogner, Houdek, Tauwinkl

Sestava: Bogner Michal; Kotlán Jiří,Houdek Tomáš,Hladký Jan,Hladký Michal; Kolegar Michal,Vystrčil Lukáš,Staněk Jakub,Pecina Martin; Kopeček Josef,Zoufalý Tomáš

Ve čtvrtek 19.2.sehrál mladší dorost přátelské utkání s dorostem Přibic na umělé trávě na Spartě Brno,kde jsme zvítězili vysoce 6:0.
Už v 10.minutě se z trestného kopu trefuje Staněk.Ve 25.minutě po pěkné kombinaci Kopeček-Zoufalý-Staněk střílí zpoza vápna opět Staněk a dává na 2:0.Ve 35.minutě dostává míč do vápna Čech,který střelou z hranice šestnáctky zvyšuje na 3:0.
Po změně stran po centru Zoufalého si Bogner na penaltě zpracovává míč a střelou k tyčce zvyšuje na 4:0. V 75.minutě po špatném výhozu soupeřova brankáře si míč zpracovává Tauwinkl a z vápna potrestal chybu gólmana - 5:0.V poslední minutě po centru Peciny sklepával centrovaný míč Tauwinkl na Houdka,který kličkou zmátl 2 obránce a levačkou posílá míč do brány - 6.0. V zápase jsme měli ještě mnoho dalších šancí,takže výsledek mohl být daleko vyšší.Nakonec ale byli všichni spokojeni nejen s předvedenou hrou,ale i s výsledkem.