Rousínov -  MK D ml.  1:4

Sestava: Tauvinkl,Hladký J,Hybler,Kotlán,Hladký M,Vinkler,Staněk,Brchaň,
                Černý,Kopeček,Zoufalý

Střídali:Branč,Vystrčil,Čech

Mladší dorostenci po domácím vítězství s Veselím chtěli pokračovat v sérii i v Rusínově.Kromě prvních 15 min. kdy se hra kouskovala nepřestnostmi,po celý zápas měla hru ve svých rukách.Po gólu Kopečka se ujímáme vedení 1:0.Zachvíli využil skvělé přihrávky za obranu Černý a zvyšuje na 2:0.Do poločasu se ocitl ještě ve velké šanci Zoufalý,ale nedal.Druhý poločas jsme začali bleskově.Hned na začátku střílí gól na 3:0 střídající Branč.Nejvíce musel zápas bolet záložníka Staňka.Hned 2 hráči vidělu po faulu na něj červenou kartu.I v oslabení však domácí vstřelili kontaktní branku.3:1.Naši hráči už však další gól nepřipustili a svůj náskok ještě navýšili,když se trefil po individuální akci Staněk 4:1.Díky těmto 3 bodům se mladší dorost v tabulce KP vyhoupl na pěkné 6 místo.