Jdi na obsah Jdi na menu

 

                               Ohlédnutí za podzimem mladších žáků

 
Naši mladí benjamínci skončili na krásném třetím místě se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Nikolčice se skórem 28:7. O naše branky se zasloužilo hned sedm hráčů základní sestavy,což je velmi dobrá vizitka tohoto týmu, byli to zejména pětigólový David Dvořáček,Patrik Urbánek a Dominik Oliva , neméně důležití třígólový Marek Tuza, Michal Šlezinger.Tomáš Kočí a kapitán Ondra Sláma.
 
O naši druhou stranu skóre se starala naše výborná obrana v čele s brankářem Jakubem Holátkem a brankářkou Míšou Kotlánovou.
 
Pilířem obrany byl Radek Bohunský, dále Honzík Novosad a Tomášek Sobotka. Také si s námi zahráli kluci z přípravky např. Petřík Šedrla , který už se zapsal gólem, Erik Smékal a Ladík Čaněk.
 
Rádi bychom touto cestou poděkovali trenérům přípravky za vstřícnou spolupráci.
 
Všichni kluci nám dokázali třebas po prohře s Kohoutovicemi, že mají velké fotbalové srdce, dokáží bojovat jak se St.Lískovcem , tak hrát krásný fotbal(i v deseti) se Zbýšovem a dávat hodně krásných gólů např.poslední zápas proti Ivančicím, na druhou stranu je i co zlepšovat (Miroslav). Takže klukům přejeme ještě lepší jaro a hodně dárků pod stromečkem(hlavně fotbalových).
 
 
 
                                                                                                  Nahodil Jan