Mladší žáci:  Mor. Krumlov – Zastávka   6:0   ( 2:0 )

Branky: 23 a 27 min. Hladký Tomáš, 34 min. Šlezinger Michael, 38, 50, 55 min. Šedrla Pavel

Sestava: Holátko, Čemerka, Šedrla, Sláma, Bohunský, Janda, Sobotka, Tuza,Šlezinger, Urbánek, Hladký

Chyběli: Houdek, Kacký, Kohout, Ondráček

K prvnímu jarnímu zápasu jsme nastoupili na domácím hřišti proti soupeři ze Zastávky ve značně okleštěné sestavě. Velká marodka, nerozehranost, únava některých hráčů, kteří odehráli celé předcházející utkání za starší žáky a také to, že jsme byli poprvé od listopadu loňského roku na trávě se negativně projevily na výkonu našeho mužstva. Hlavně v prvním poločase vázla kombinace, nedokázali jsme účelně přenést těžiště hry a málo jsme využívali křídelních prostor. Ve druhém poločase jsme přece jen některé herní činnosti dokázali zlepšit a jednoznačně jsme zvítězili a to i přesto, že se soupeř představil ve velmi dobrém světle. Většina našich kluků však zahrála pod své možnosti. Věřím, že s postupem času se bude naše hra zlepšovat, protože předvedený sobotní výkon by nemusel na naše pronásledovatele stačit.