Mladší žáci:

Moravská Slavia Brno - Mor. Krumlov   1 : 2    (0:1)

Branky: 56.min. Volf – 15., 53. min. Houdek ( as. na první Kacký, na druhou Tuza )

Sestava:  Kohout, Šedrla, Čemerka, Sláma, Bohunský, Janda (31. Tuza ), Sobotka, Kacký, Šlezinger (40. Urbánek), Houdek, Hladký (54. Holátko)

V sobotu jsme sehráli velmi těžký zápas na půdě jednoho ze spolufavoritů soutěže celku Mor. Sl. Brno. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, s množstvím osobních soubojů. Domácí přistoupili k zápasu velmi silně namotivováni o čemž svědčí i 5 žlutých karet na jejich straně.  V úvodu zápasu nás zatlačili do obrany, ale žádnou šanci si nevytvořili. Po pěti minutách se hra začala vyrovnávat a postupně jsme začali iniciativu přebírat my. V 15. min. se ve středu hřiště prosadil Tomáš Kacký, kolmou přihrávkou našel Radima Houdka a ten nezaváhal 0:1. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Hrálo se velmi důrazně, většinou však pouze mezi šestnáctkami. V 53. min. jsme soupeře překvapili rychlým autovým vhazováním, kdy Marek Tuza uvolnil Radima Houdka a ten dalekonosnou střelou za nezanedbatelného přispění domácího brankáře zvýšil na 0:2. Po této brance jsme polevili v koncentraci a  soupeř toho  po přečíslení naší obrany okamžitě využil ke snížení na 1:2 ( byla to jediná střela domácích na naši branku za celý zápas). Kluci si po tomto varování uvědomili, že ještě není konec zápasu a vítězství a současně tři kola před koncem i jistotu 1. místa v konečné tabulce si pohlídali.

Klukům patří poděkování za to, jak tohle těžké utkání zvládli. Do konce soutěže zbývají ještě 3 kola, a proto věřím, že i když máme vítězství v celé soutěži jisté, dohrajeme zbytek soutěže jak se na první tým tabulky sluší.