Jdi na obsah Jdi na menu

Mladší žáci:
 
Mor. Krumlov   -   St. Lískovec    3   :   1   ( 1:0 )
 
Vývoj zápasu:   29. min. Šlezinger   1:0
                          34. min.                  1:1
                          43. min.  Tuza         2:1
                          56. min. Houdek       3:1
 
Sestava: Kohout, Čemerka, Šedrla, Sláma, Bohunský, Janda, Kacký ( 41. Tuza ), Sobotka,  Šlezinger ( 57.Urbánek ), Houdek, Hladký                  
 
 
 
   Ve třetím jarním kole na sebe narazil aktuálně první a druhý celek tabulky. Obě mužstva předváděla rychlý, agresivní a kombinační fotbal s maximálním nasazením. Naši kluci vstoupili do zápasu s obrovskou chutí a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Úvodní nápor se nám ale nepodařilo využít ke vstřelení branky, soupeř začal hru vyrovnávat a sám se dostal do několika velmi dobrých šancí, které však dokázala naše obrana včele s brankářem vyřešit.
Oba soupeři se snažili vstřelit úvodní gól zápasu. To se podařilo ve 29. min. Michaelu Šlezingerovi, který si naběhl do pokutového území na zpětnou přihrávku a střelou ke vzdálenější tyči překonal hostujícího gólmana. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a hned ve 34. min se jim podařilo křížnou střelou z hranice šestnáctky vyrovnat. Naše hráče tato situace však vyburcovala k ještě většímu úsilí a jelikož soupeř chtěl získat také tři body, byl na trávníku vidět velmi dobrý fotbal. Ve 43. minutě jsme se po závaru před brankou dokázali střelou střídajícího Marka Tuzy z malého vápna dostat do vedení 2:1 a vítězství jsme si již nenechali vzít. V 56. min upravil po samostatném úniku na konečných 3:1 Radim Houdek. Naši hráči dokázali větší touhu po vítězství a zaslouženě zvítězili. Celému mužstvu patří poděkování za předvedený výkon a přístup k zápasu. Všichni nechali na hřišti maximum a nezbývá než doufat, že stejně přistoupí ke všem zbývajícím jarním zápasům. 
 
 
                                                                                                                                 J.Č.