Mor. Krumlov  - Mor. Sl. Brno   1 : 0

Branky a asistence: 55. min. Sobotka ( Šedrla, Čemerka )

Sestava: Kohout K., Ondráček M., Sláma O., Šedrla P., Bohunský R., Čemerka J., Tuza M., Sobotka J., Janda M., Houdek R., Urbánek P.,

Střídali: Holátko J., Drápal J.

V 9. kole jsme na domácím hřišti přivítali celek Mor. Slavie Brno, aktuálně druhý celek soutěže. Od úvodních minut bylo jasné, že se tentokrát potkali dva naprosto rovnocenné týmy. Hrálo se ve vysokém tempu s maximálním nasazením. Žádný z týmů nechtěl dát soupeři ani metr hřiště zadarmo. Díky důsledným obranám končila většina akcí obou mužstev na hranici šestnáctky. Největší šanci prvního poločasu si vypracovali naši kluci. Patrik Urbánek se na  velkém vápně zbavil rychlou kličkou obránce a postupoval sám na brankáře. Asi z devíti metrů vystřelil, míč však příliš podkopl a ten olízl pouze horní tyč soupeřovy branky. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0.

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva s cílem vstřelit úvodní branku zápasu. Ve 45. min. poslal Pavel Šedrla centr z přímého kopu na hranici malého vápna kam si naběhl Jakub Sobotka a hlavou rozvlnil síť soupeře. Naše radost však netrvala dlouho, protože snad jediný člověk, který viděl postavení mimo hru byl soupeřův asistent rozhodčího a zvednutým praporkem se postaral o to, že gól nebyl uznán.Naše hráče tento okamžik zdravě naštval a v 55. min. jsme se dočkali. Jakub Čemerka rozehrál rohový kop a svým centrem  našel na hranici malého vápna Pavla Šedrlu. Jeho střelu dokázali soupeřovi obránci zablokovat, ale na dorážku Jakuba Sobotky již nedosáhli 1:0. Soupeř se ve zbytku zápasu sice snažil o vyrovnání, ale našeho brankáře neohrozil a tak kluci dokázali zvítězit i v tomto utkání a podle mého názoru zaslouženě, neboť ukázali větší touhu po úspěchu a za celý zápas nepustili soupeře do jediné vážné šance.