M   l   a   d   š   í          ž   á   c   i

Mor. Krumlov – Miroslav    1:0

Branka: 20min. Houdek ( asistence Sobotka )

Sestava: Kohout, Ondráček, Sláma, Šedrla, Bohunský, Čemerka, Sobotka, Tuza, Urbánek ( 54. Šiška ), Janda ( 31. Holátko ), Houdek

Ve  svém posledním podzimním zápase jsme přivítali kvalitní celek z Miroslavi. Kluci se velmi dobře znají, takže ani jeden ze soupeřů neměl jak toho druhého překvapit. Do zápasu jsme nastoupili s absolutní koncentrací a již v 1. min. jsme mohli jít do vedení. Radim Houdek se zcela sám ocitl uprostřed pokutového území, ale branku minul. Stejná situace se stejným výsledkem se opakovala o deset minut později. Hrál se dobrý fotbal s velkým nasazením a obrovskou bojovností. Na našich hráčích byla vidět obrovská snaha po úspěchu a na soupeři zase to, že svoji kůži nedají lacino. Ve 20. min. vysunul Jakub Sobotka Radima Houdka a ten se tentokrát nemýlil – 1:0. I po vstřelené brance jsme pokračovali v aktivní hře, ale šance, které jsme si vypracovali jsme nevyužili.
   Do druhého poločasu nastoupil soupeř se zjevnou snahou o vyrovnání, ale jedinou šanci, kterou si v 51. min. vypracoval, zlikvidovala s přehledem hrající obrana včele s gólmanem. Naopak naši kluci byli i ve druhém poločase aktivnější a hosté se často ubránili jen za cenu razantních odkopů. Ke konci utkání docházeli klukům, kteří odehráli celý předcházející zápas za starší žáky, zcela evidentně síly a tak jsme se soustředili na klidné pohlídání jednogólového a naprosto zaslouženého vítězství. Klukům nemám co vytknout, všichni nechali na hřišti poslední zbytky sil a jezdili po zadku. Takhle by měl vypadat přístup k zápasu. Jediné co scházelo byl větší počet gólů v soupeřově síti.¨